Wpis z mikrobloga

Miruny, poszukuję porady w kwestii dostawcy energii. Będę wybierał dostawcę jako nowy klient- macie może jakieś dobre porównywarki, albo info, który dostawca wypada najkorzystniej? Jestem świadomy wszystkiego co się odpierdzielało ostatnio z energią, więc to będzie wybór jak między dżumą, a cholerą, ale każda pomoc się przyda. Z góry dzięki.
#uk #pytanie #pytaniedoeksperta
Pobierz Budo - Miruny, poszukuję porady w kwestii dostawcy energii. Będę wybierał dostawcę ja...
źródło: comment_1673626882AXUXbaR1jEcm4OqY7ykkrw.jpg
  • 11
@Budo Nie widziałem żeby ktoś kasował niż maksymalne stawki rządowe, w kwietniu kończy się pomóc to myślę wtedy będzie można coś porównać. No albo z dowolnym teraz robić fix jeśli myślisz że w kwietniu pójdą w górę. Jeśli fix to ja bym brał i większej firmy, bo jak mała pada to Cię przenoszą na losową taryfę u nowego dostawcy.
@Budo: Mam dziwne wrażenie, że w kwietniu znowu pójdzie wszystko do góry, ale to tylko taki 'educated guess' od kogoś, kto sam ma fixa do czerwca 2024.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo: nie mozesz sobie teraz wybrac dostawcy bo z tego co wiem nikt przenosin nawet na variable nie oferuje. Dostajesz tego kto juz jest na posesji dostawcą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo: to z ciekawosci jak ten proces wygląda? Bo ja próbowałem zmienić na variable i za każdym razem byla odmowa ze nikogo nowego nie wezmą, a z checia obecnego bym sie pozbyl