Wpis z mikrobloga

#garmin Zastanawiam się nad zakupem Fenixa 7s albo Venu 2 Plus. Ogólnie funkcje w Fenixie odpowiadają mi bardziej oraz wygląd zegarka jedyne moje obawy są do tego ekranu. Używa ktoś z was Fenixa i ma jakieś przemyślenia odnośnie jakości i czytelności wyświetlacza?
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Svoboda: jasność i czytelność bardzo dobra. W świetle te ekrany nie potrzebują podświetlenia jak np telefon. Jedynie w ciemności mam ustawione na 5%. Możesz ustawić w jakich godzinach włączone jest auto podświetlanie. Albo włączać tylko ręcznie.
@Svoboda nigdy nie miałem z tym problemu. Ani w pełnym słońcu, ani w ciemności. Mam porównanie do poprzedniego 5X plus. Tam w pełnym słońcu było dużo gorzej. Wręcz nieczytelnie. Tutaj jest perfecto.
@Pol753: Sorki Mireczku. Ogólnie ekran vs Fenix 5 praktycznie taki sam. W pełnym słońcu/świetle bez problemu odczytasz wszystkie dane. Tak jak Mirek wyżej napisał, w ciemnościach jest podświetlenie więc spoko. Ogólnie jestem mega zadowolony, ze zmiany. Nie sądziłem, że jest aż taka różnica w funkcjach i statystykach zdrowia względem Fenix 5.