Wpis z mikrobloga

@Panbuszek: No 10g ale zadaj sobie pytanie komu potrzeba więcej, myslisz ze większa cześć osob wybiera 10g over czy under? Ile osob chce skminic receptę jak najmniejszym nakładem sił w szczególności pomijając wciskanie bajery przez telefon lekarzowi. I kluczowe pytanie to kogo jest więcej, ludzi którzy naprawde maja jakieś potrzeby zdrowotne czy ludzie lubiący wieczorem machnąć na legalu jointa do filmu i pójść spac i to tak zwana „bezsenność, bol pleców,
  • Odpowiedz
lepsze rzeczy ogarnąć


@Harlok: mmm pyszka, #!$%@? kartridżyk robiony przez sebę w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze rozumiem flexować się legitnym ekstraktem sprowadzonym z usa lub zrobionym w polskiej aptece
  • Odpowiedz
@Muszelka1999: no mi potrzeba więcej i wielu osobom również potrzeba wiecej. I co 10g stówkę wydawać na wizytę by dostać a20 lub a22 - bot sobie losowe pewnie wystawia. A tak jak masz normalnego lekarza a nie jakiś automat, piszesz co potrzebujesz i możesz sobie wybierać wsrod dostępnych odmian.
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: Pamiętam i nadal ją mam w domku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już się tak nie spinaj, trochę dystansu.
Może sam niedługo ją zapalę, ale nie wiem jak będzie na fazie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@OrcSpearmiarz a czym się różni Weed od growera, a z apteki? Tym że jest maszynowo hodowany i trimowany? XD haszu nie kupisz, dabu nie kupisz. Produkcję takich rzeczy można po ściągnąć pod r produkcję narkotykow jak robisz Ekstrakty z suszu z apteki
  • Odpowiedz
@Panbuszek: co sie uczepiles tych 10g? W czym problem złożyć wniosek o dwie recepty naraz? Wciąż wyjdzie taniej niż konsultacja z lekarzem przez telefon, robienie z siebie inwalidy. Od wysłania ankiety w 30minut mam co chce, a jak nie to szybki mail i w max 15minut załatwione bez zbędnego pajacowania. Automat? Na 10 recept zawsze było to co było sugerowane wiec moze najpierw skorzystaj a potem #!$%@? ( ͡° ͜
  • Odpowiedz