Wpis z mikrobloga

Siema, byłem wczoraj testować wau2 i z jednej strony się zaskoczyłem mega pozytywnie, a z drugiej negatywnie.

Był mega wygodny na plecach, zarówno odcinek lędźwiowy jak i góra pleców, więc tutaj na duży plus, ale co mnie zaskoczyło, to to, że strasznie mało miejsca na nogi - jak chodzi o głębokość siedzenia, to nie wiem, może do 2/3 uda mi sięgało. Szerokość też taka sobie, ale jeszcze pewnie dałbym radę przeżyć.

Ktoś miał podobne odczucie siedząc na tym fotelu? Zaskoczyłem się, bo czytałem pozytywne opinie od ludzi 190cm+ (sam mam 193cm/100kg)

W takim razie do sedna - szukam fajnych modeli wartych uwagi, coś głębszego (i możliwie szerszego) niż wau2.

#wau2 #fotelbiurowy #pracait
  • 2
@minecraft2137: Siedzę na nim od ponad dwóch lat, 185cm, złego słowa nie powiem. No - może podłokietniki się styrały i musiałem wymienić za całe 60zł, ale tutaj winą obarczam kota, który lubił je drapnąć.
@minecraft2137: Mam ten fotel od 1,5 roku. Kupiłem go, bo był często polecany w internecie, polecił mi go też znajomy. Po tym czasie stwierdzam, że drugi raz bym go nie kupił i żałuję, bo nie należał wtedy do najtańszych. Poza słabą jakością wykonania (na którą przymykam oko) to byłoby ok gdyby nie tragicznie niewygodne dla mnie siedzisko, które wbija się w uda w miejscu nad kolanami, co powoduje drętwienie nóg po