Wpis z mikrobloga

Nitka na najbardziej typowe kłamstwa loch na tinderze

1. Rozmawiacie i jest spoko, umawiacie się a laska nagle wam mówi, że ma grypę/covid/kaszel zmarł jej kot/pies/babcia - umówiła się właśnie z innym, przystojniejszym lub wyższym
2. "W sumie to rzadko wychodzę" - ma za sobą 50-100 spotkań z tindera i umawiała się na 2-3 randki tego samego dnia z innymi typami
3. Chce się umówić później niż 7 dni od twojej propozycji = nie chce się umówić, chce żebyś stracił czas i wyszedł na czekającego frajera. Zainteresowana umawia się tak w ciągu max 3-4 od waszej propozycji, albo wali terminami alternatywnymi
4. Dziecko ze zdjęcia to mój brat/kuzyn - to jej g00wniak xD
5. Mówi, że brzydzą ją ONS/FWB i szybkie relacje - ma ich pełno za sobą i chce "stabilizacji" albo po prostu udaje

Czekam na wypowiedzi reszty ekspertów

#redpill #blackpill #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #normictwo #logikaniebieskichpaskow #tinder
Pobierz P.....c - Nitka na najbardziej typowe kłamstwa loch na tinderze

1. Rozmawiacie i j...
źródło: comment_1673609893R8n3URa3c45inSM1x0GRRJ.jpg
  • 19
@Pozytywny_gosc:
1. Sapioseksualna, czytam opisy - paruje gościa bez opisu ze zdjęciem gołej klaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Bez swoich zdjęć, chce pogadać na różne tematy - nie odpisuje lub odpisuje tylko monosylabami.
3. Przed spotkaniem chce się trochę poznać - odpisuje 1 wiadomością po 24h-48h.
@Pozytywny_gosc: Moje ulubione to chyba już po spotkaniu, kiedy sama naciska na przejście na inny komunikator i nagle zaczyna się odpisywanie raz na 12h albo i rzadziej i nie wiesz #!$%@? czy jej w końcu pasowało czy nie, mimo że na spotkaniu było git i sama to przyznała xD
@Mathas: a one zawsze mówią że było fajnie, czasami nawet specjalnie ci puszczą jakąś wiązanke po spotkaniu typu: że jesteś fajnym facetem, że tak dobrze dawno jej się nie rozmawialo. Wszystko po to żebyś się nakręcił i żeby miala satysfakcję z ghosta
@Pozytywny_gosc: Tylko wiesz, laska na koniec spotkania mówi ze było okej. Po czym sama jeszcze raz pisze po spotkaniu na Tinderku ze jej się mega podobało, proponuje przejście na inny komunikator bo tu się mijacie po czym na innym komunikatorze jest to samo i bądź tu mądry i pisz wiersze. Zazwyczaj w takiej sytuacji mam je w pompie, jak napiszą to chwile popisze, ewentualnie wyjdę z propozycja i jak się zgodzą
@Pozytywny_gosc: ale to jest wina wychowania. Jesli tego jeszcze nie skumales. Od dzoecka jestesmy uczone: badz mila, usmiechaj sie, pomagaj. Jak cie ktos musztruje 15 lat to masz juz nawyk. Mnie ludzie uwazaja za super mila, a naprawde jestem ostro zje... , mam mala cieriwosc itp. Chcialbys zeby laska po randce Ci powiwedziala: bylo ujowow, jestes brzydki i sie bujaj? Na rozmowoe o prace trz uslyszysz: odezwiemy sie, nawet jak ja
@Xxonaxx: Nie, ale wolałbym zeby wprost napisała, że nie ma chemii i nic z tego nie będzie. Serio to takie trudne? Po co to przedłużać i poświęcać więcej czasu?
Chcialbys zeby laska po randce Ci powiwedziala: bylo ujowow, jestes brzydki i sie bujaj?


@Xxonaxx: i jeszcze piszesz tak jakby 100% randki zależało od faceta. A może to ty byłaś ujowa, brzydka i dlatego nie chcialo mi się pajacować?
@Mathas: rozumiem ze nigdy nie powiedziales na randce ze nie ma chemii i nara? Bo w to nie uwierze. Zawsze sie mowi : zdwo imy siee itp. Jak nie umiesz wyczuc takich nastrojow to znaczy ze randkowanie nie jest dla Ciebie.

@Pozytywny_gosc: nie wiem.do czego pijesz, nie raz mialam randke ze nie bylo chemii obustroneej i sie rozstawalismybw zgodzie. Nikt nikomu nic nie musial mowic, to sie czuje. To ze
ale to jest wina wychowania. Jesli tego jeszcze nie skumales. Od dzoecka jestesmy uczone: badz mila, usmiechaj sie, pomagaj. Jak cie ktos musztruje 15 lat to masz juz nawyk. Mnie ludzie uwazaja za super mila, a naprawde jestem ostro zje... , mam mala cieriwosc itp. Chcialbys zeby laska po randce Ci powiwedziala: bylo ujowow, jestes brzydki i sie bujaj? Na rozmowoe o prace trz uslyszysz: odezwiemy sie, nawet jak ja #!$%@?.... po