Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
śmieszny jest ten tryb i ta gra. Wszyscy to samo. A niedajboze nie wydałeś kasy na grę i grasz sobie rekreacyjnie składem za 200k to już możesz nawet się nie logować. #!$%@?ć ea
#fut
  • 22
Ale co za przykład z tym brązowym składem ? Przecież do jakiejś ~7 ligi to pewnie na lajcie się brązowym każdego ogra :D jakiś poziom zaczyna się później :P
@joneq0: no to spróbuj sobie pyknac brązowym składem przeciwko Mbappe, gdzie w 10 lidze teraz co drugi taki skład albo Al Owairan wystarczy, że chłop biegnie między obrońcami, nie da się go dogonić brązowymi kartami nawet tymi z 90 pace, wiem bo próbowałem xD co z tego, że taktycznie chłopa rozwalam jak wystarczy, że on biegnie na palę i strzela Mbappe albo Haalandem
Może trafiliście akurat na gościa który zrobił N-te konto i musiał siła rzeczy zaczac od najniższej ligi i jeszcze trafił żółwia :D
@Johnnysins: pay to win? Mam niewymienny sklad wart 5milionow, nie ladowalem nigdy fifa pointsow i jeszcze zrobilem tak, ze kilkukrotnie zwrocil mi sie zakup gry. Wielu graczy tak robi. Dobre paczki niewymienne daja w tej edycji za darmo, a ty codzienne #!$%@? wysrywy o tym graniu brazowym skladem. Trzeba miec talent, zeby nie uzbierac w tej grze 50k i kupic sobie zloty meta sklad.
@peeter32: teraz to może i ta, bo rynek już się popsuł całkowicie, a jak wyjdą toty już totalnie, miesiąc albo dwa i gra będzie martwa, bo #!$%@? kart jak h... za przeproszeniem a i tak co drugi ma ten sam skład, jakby to tak działało jak piszecie to co drugi miałby Twój skład za 8k, jak jest wszyscy dobrze wiemy.
@peeter32: chciałbym mieć poprostu możliwość zagrać sobie z brązowymi składami, ale się nie da gra jest tak ustawiona, że koniec końców siedzisz godzinami nad SBC albo kupują niektórzy coinsy i tyle, czysty hazard, tak są właśnie zrobione wszystkie gry pay to win, żeby gracz się nie zorientował
@quercy: w żadnej poprzedniej wersji nie było problemu, teraz wysrali zawodników. W 21 spokojnie składem za 200k mogłeś grać w 1 lidze i pykać 10/10 w lidze weekendowej