Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motocykle siema motomirki.nieubłaganie zbliża się czas w którym to odstawie swój motocykl na przegląd.vstrom 2011 ABS. 65000 na liczniku.zastanawiam się jak finansowo to wyjdzie bo to pierwszy przegląd odkąd mam to moto.na jakie koszta można się nastawiać przy tym przebiegu? Wiem że z dupy pytanie bo to zależy, no ale są chyba obowiązkowe punkty na takim serwisie? Możecie coś podpowiedzieć ?
  • 25
@mikeeho: Bardzo dobrze się jeździ, przesiadłem się z yamahy xj6 więc na dłuższych trasach jest rewelacja. Ogólnie fajne moto, małe osiągi ale też spalania małe. Przy jeździe w dwie osoby i z kuframi brakuje mocy podczas wyprzedzania, ale jak jadę z żoną to tempo raczej wolne i wyprzedzanie raczej sporadyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Właśnie dogadałem dziś mechanika i jutro jak pogoda będzie łaskawa to wstawiam motocykl na warsztat.zdam relacje jeśli kogoś będzie to interesowało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To zdaje relacje.Moto odstawiłem dzisiaj przed południem .po wstępnych oględzinach panowie orzekli że wygląda bardzo dobrze jak na swój rok i przebieg.docenili to że cały jest w oryginale, wszytko jest spasowane jak należy,nic nie cieknie nie było myte itd.zrobilo mi się dobrze na serduszku.naped jest spoko,opony do dojechania w tym sezonie,wstępnie nie stwierdzono żadnych luzów i mankamentów w linkach klamkach i rollgazie.stanelo na tym że mają wszystko przejrzeć i zrobić listę -