Wpis z mikrobloga

nie no az musialem konto zalozyc zeby to skomentowac xD bonzo haker nie dosc ze nie umie nic kompletnie zlozyc w komputerze, nawet nie wiedzialby gdzie RAM wcisnac to jeszcze KAZDY, doslownie kazdy zarabia na nim kokosy. nic dziwnego ze takie wielkie markety utrzymuja sie na rynku od lat skoro przychodza polmozgie ameby pantofelki jak mateusz kupiec i wykladaja 5 kola za kompa wartego 2000-2300 zl. i ta zaklamana menda smie twierdzic ze ma o czymkolwiek jakiekolwiek pojecie ? jest istnym posmiewiskiem, ten komputer to po prostu cream de la cream zgierskiego zwierzaka
#bonzo
  • 9
@hakerbonzonieumiezlozycpc: Dla Mnie Tiger zwany Uszatym lumpem nie jest nawet człowiekiem.

Od niego nie można wymagać za dużo, bo mu się zimne luty robią na móżdżku wielkości napleta Azbesta

Kiedyś jeszcze myślałem, że Tiger to jakiś eksperyment społeczny, postać fikcyjna. Ale nie… to jest #!$%@? prawda. On na prawdę jest taki #!$%@?.

To już jest przypadek beznadziejny, nic z niego nie będzie.
@TheLedger: nom tragedia, tez zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze on, a nawet on i jego malzonka to juz nie ludzie tylko jakis program, symulacja stworzona do tego zeby przekraczac kolejne granice glupoty i testowac nasza cierpliwosc
@hakerbonzonieumiezlozycpc: przecież on wydał 15-18 tysi w ciągu roku na elektrogówna, kińskie biedafony, 2 rdzeniowe laptopy, kilkuletnie tablety, kamerki 144p czy mikrofony z dupy, za co mógłby już dawno mieć topowy gamingowy PC, cały osprzęt do strimowania, kamerkę 4k i mikrofon studyjny, iPhona albo jakiegoś flagowca, a nie dość że ledwo go widać to ledwo go słychać XD
@The_Rainman: śmieciowy dysk ssd sata z najniższej półki w cenie 10x szybszej m.2 na pcie. Bieda płyta i stockowy cooler do prądożernego procka, który przez to będzie tam działał jak 900 zł tańsza i5, pojedyncza kość ram w cenie szybszych ramów w dualu, dziadowska obudowa, i wykastrowane gpu, gdzie w tym budżecie można coś kilkadziesiąt % szybszego kupić, tak w skrócie XD
@The_Rainman: już nie wiem z czego by była większa beczka, być wyruchanym przez serwis wciskający mu najsłabsze zalegające części, czy jakby kupił tego gotowca w mediamarku z bieda apu 5700g bez dedykowanego gpu za 5500 zł xD
@wypocinyproductions: 10400f miałem na myśli, bo mignął mi ten procek za 400 jakiś czas temu, więc tak rzuciłem na oko 900 zł przepłacone, ale teraz jest za 490 zł, a ile on tam dał za tą i7, z 1350? czy coś takiego, czyli prawie 900 zł różnicy. Bo tak na prawdę to przy tej płycie, stockowym chłodzeniu i tej przeciętnej karcie to wszystko jedno który z tych 3 procków by tam