Wpis z mikrobloga

@RandomowyTyp Rekrutacja podobna jak do innych tego typu służb. Sporo osób odpada na testach psychologicznych. Jak to zaliczysz to praktycznie masz pewność że Cię wezmą nawet z dużą wada wzroku (). Ja miałem zmiany od 6-14. Da się do tego przyzwyczaić, ale taki system pracy nie jest dla mnie. Mozna normalnie też przychodzić na 12h. W miesiącu masz 2/3 nocki. Jeden weekend w miesiącu też
  • Odpowiedz
@wodafen: zeby znalesc "wolny etat" to trzeba czekac az sie zwolni miejsce pracy w danym rejonie? Bo widze ze na glownej stronie brak ofert w moim miejscu zamieszkania.. Czy lepiej aplikowac do innego miejsca np. Warszawy a pozniej sie przeniesc gdzies blizej domu?
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp raczej tak. Zwalnia się etat pojawia się miejsce. U mnie bylo tak. Normalnie przystąpiłem do rekrutacji. Spełniłem tam wszystkie warunki i złożyłem dokumenty i czekałem. Pojawił się test napisałem go i czekałem na wyniki. Zdany test. Czekanie i rozmowa przez teamsy. Potem dostałem skierowanie na badania. Przeszedłem badania i taki ich multiselekt. Pojawiły się wyniki naboru i zaproszeniem do Warszawy po papiery. Powiem tak. Ja miałem pracować na południu Polski, ale
  • Odpowiedz
@wodafen: to chyba pierw sprobuje jednak z wojskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bylem 1 rok policjantem i tez niewypal ale nie widze nadzieii w pracy na etacie.. zostala tylko mundurowka zeby jakos "przezyc" to zycie
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp a straż pożarna? próbowałeś? Ja jestem za stary by iść do PSP. Miałem epizod w życiu w zakładowej straży pożarnej i żałuję że do PSP nie poszedłem. Ogólnie są też fajne firmy prywatne co niekiedy działają lepiej niż niektóre służby w Polsce.
  • Odpowiedz