Wpis z mikrobloga

Czy warto kupić łóżko z Bodzio? Jestem zmęczony poszukiwaniami w sklepach. U Bodzia czas oczekiwania 6 dni - super, ale czy jakość też będzie ok? Widzę, że niewielki wybór tkanin. Takie łóżko jest fajne? Link:LINK

#bodzio #meble #lozko #pytanie #pytaniedoeksperta #zakupy #mieszkanie
Pobierz CalibraTeam - Czy warto kupić łóżko z Bodzio? Jestem zmęczony poszukiwaniami w sklepa...
źródło: comment_16735472195BIJo4RVce0ZQbGNV4xdVb.jpg

Czy warto kupić łóżko z Bodzio?

  • Bodzio to gówno dla staruchów 34.3% (12)
  • Kup, bardzo dobre meble 34.3% (12)
  • Nie kupuj, scheiße 31.4% (11)

Oddanych głosów: 35

  • 9
@CalibraTeam: Jak chcesz mieć porządne łóżko to tylko lite drewno albo metal.Po zdjęciach na stronie Bodzia ciężko to sprawdzić ale chyba cała konstrukcja trzyma się na tych płytach drewno podobnych a takie konstrukcje często sprawiają problemy.W Ikea z takich tapicerowanych jest GLADSTAD,SLATTUM i cała rama jest z metalu tylko te obicia z materiałem są z jakiejś płyty wiórowej.Z drewnianych ikejowskich jest Tarva i można sobie pomalować na dowolny kolor albo dać
@CalibraTeam: Pod tą tapicerką najprawdopodobniej jest zwykła płyta wiórowa ale bardzo dużo daje to że przez środek idzie jedna płyta która to wszystko usztywnia i pewnie też bierze na siebie część obciążenia.
Może nie będzie źle.
@CalibraTeam: Wiem, że stare, ale prędzej czy później ktoś przeczyta, tak jak i ja w tym momencie.
Wyjeździłem się w tym tygodniu po kilkunastu sklepach właśnie za prostym łóżkiem bez szuflad, bez zagłówka w rozmiarze 90x200. Odwiedziłem m.in jysk, abra, agatameble, brw, halmar + kilka lokalnych sklepów z meblami głównie z halmara i forte. MIałem jechać do Ikei, ale jak zobaczyłem ich ofertę na stronie to stwierdziłem, że szkoda zachodu, bo