Wpis z mikrobloga

Serio?
Fajnie administracjo @a__s i @m__b że wg. regulaminu i dobrych praktyk wykop.pl, słowa skierowane do kogoś że ma uszkodzony mózg i jest odklejonym podstarzałym człowiekiem to nie jest żadne atakowanie. Po prostu promocja linczów na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też teraz mogę pisać że moderacja ma uszkodzony mózg, jest chora psychicznie, z adminów wylewa się jad z każdego ich otworu bo są podstarzali i sfrustrowani, pewnie sie boją że im męża odbiję? Pobawię się z trolla @szatynkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miło? No ale to przecież żaden atak, prawda ¯\(ツ)_/¯
___________________________________________________________

Jeśli kogoś ciekawi dlaczego ta 36 letnia samotna baba która nienawidzi innych kobiet a szczególnie dzieci, mnie zaczęła atakować to proszę, za ten komentarz: https://www.wykop.pl/wpis/69913255/zwiazki-polska-madki-bombelek-kurde-nie-rozumiem-p/#comment-248267003

#afera #moderacjacontent #wykop #regulaminwykopu
Pobierz
źródło: comment_1673539793z6r0Jb0cKR1Pbqpyeb4OPR.jpg
  • 21
@arinkao: znalazłam jak się typiara do mnie przyczepiła xd napisała we wpisie że ją wkur...ą bachory pukające po cukierki w Halloween bo ona w spokoju chce sobie posiedzieć z kotem i chyba nawet opieprzyła jakieś dzieci że do niej zapukały, ale pewna nie jestem więc nie bierz tego na poważnie xd no i napisałam jej że przesadza czy coś, a ona mnie zablokowała i się spruła xD
https://www.wykop.pl/wpis/68549387/szatynka-tez-lazisz-i-zebrasz-o-slodycze-ze-swoimi/
@JaNieGejJaPapiesz: Gruby Wujo, którego już tu z nami nie ma też miał bany za nazywanie siebie idiotą. Ale to nie był żaden wiejski przygłup, tylko niegłupi człowiek dlatego nie pasował. To nie żaden downizm tylko incelstwo, bezinteresowna nienawiść, wykop na podobieństwo tychże. Nie bójcie sie, swój swojego pozna ;)

Ale to jest HIT.
Troll nie zostaje zmoderowany, knb twierdzi że zgłoszenie jest Nieprawidłowe (!), za godzinę czy ileś usuwa jednak posta
Pobierz
źródło: comment_1673610950u8OK3EAsmgtNDTg7OhC2CT.jpg
@MshL: Jakbyś był bardziej zainteresowany dlaczego zadałam komuś takie pytanie, jaka tego była przyczyna, to może być wiedział że atakując kogoś można dostać walkowerem. Ząb za ząb. Typowi sie należało.

A że wypok się zesrał to już mnie tylko utwierdza w tym jakie mają wielkie i że każdego trolla i hejtera o to zapytam. Pluć na kogos jest fajnie, dostać niemiła odpowiedź to już się sracie i płaczecie grupowo 3 dni!
@arinkao: jest język polski jeśli steam nie kłamie, natomiast jest to pełen sandbox i nie ma tam za dużo tekstu(jakaś prymitywna fabuła jest w trybie fabularnym ale króciutka), gameplay skupia się raczej na tym, że biegasz sobie po mapie i robisz co chcesz