Wpis z mikrobloga

@Maszyb: przerabiałem całą bandę i był czas kiedy wydawało mi się że mówią sensownie, tylko od roku mam taki duuży dysonans, bo wielu z nich zapomina co mówiło i aktualnie klepie pisowską propagandę, myślą że może być miło przez słodkie pierdzenie, ale będzie niemiło, ostatecznie szury i tak mają rację
Mamy wysokie ceny na stacjach benzynowych, bo wysyłamy paliwo na Ukraine


@slkt: pomyśleć, że ostatnio to główny argument rosyjskiej propagandy przeciw pomaganiu Ukrainie. Brawo @wolskiowojnie popisałeś się w #!$%@? xD
@Maszyb: O tutaj, 22:41, żeby nie być gołosłownym.
Skąd ten Wolski ma takie info? Ja myślałem, że to OSINTowiec od czołgów, a tu się #!$%@? okazuje, że typ najwyraźniej chleje wódę po sztabach NATO i wszystko wie. A może po prostu tak ludzie gadają na podwórku? Taki to gagatek. Zalatuje mi to #!$%@?ą straszną.
"Francja otoczyła Polskę parasolem atomowym", wypowiedziane u Zychowicza


@slkt: u Zychowicza nie mogę znaleźć ale nie mam czasu teraz słuchać wszystkich odcinków jeszcze raz XD Aczkolwiek, może nie chodziło Ci o wypowiedź @wolskiowojnie: u Zychowicza tylko o tę wypowiedź od 4:21 na jego własnym kanale? To tak nie wprost jak cytujesz, chociaż też mi coś świta jakby podobne zdanie kiedyś faktycznie padło (bardziej coś w stylu, że "Macron kiedyśtam proponował
@wolskiowojnie:
Piszesz o zasiegach i wyswietleniach jakby tylko o to chodzilo. Posiadanie zasiegów rownież nie legitymizuje.

Zasiegi dają hajs i rozpoznawalność, ale nie powodują, że jestes nieomylny. Za to widać po Tobie, że odbierają pokorę.

A co do bartosiaka, po zaczepkach ktorymi zwiekszales sobie zasiegi debata bylaby czyms naturalnym. I nie mow ze nie.

A na koniec, MON to beton i paździeż, kazdy kto tam byl doskonale o tym wie. Bronisz
@denerwujesie: #!$%@? wie, zgaduje. #!$%@? ja jestem lepszym osintocem, bo jak kancelaria chciała nam "pomóc" odzyskać dług tylko płatne wsio z góry, opinie same 5+ no jak oferta wywiadu u Atora. Ale Maszyb poszperał po internecie, forach i włączył mu się czerwony alarm. Parę koła do przodu, bo prezes już widział odzyskana kasę, jak Wolski robiąc podpisy.