Wpis z mikrobloga

@Thorrand: To jest akurat prawda. Uczyłem studentów na BN, wbijam w "debatę" bo nie mam zamiaru przysparzać popularności szkodliwym tezom JB -a to ja mam większe zasięgi - i owszem współpracuję i współpracowałem z różnymi instytucjami. Sama prawda. I nie muszę się legitymizować.
"Francja otoczyła Polskę parasolem atomowym", wypowiedziane u Zychowicza


@slkt:
Podałeś tezę, to wypada ją udowodnić czy to powiedziałem czy nie ;-) Bo na razie to u góry realnie to uprościłem o paliwie za 8zł i występ u Atora.
Cała reszta to są farmazony pod moim adresem co to niby ja mówiłem a czego realnie ni mówiłem.
Już pomijam wyciąganie Białorusi sprzed roku gdzie owszem WTEDY była taka realna i to bardzo
@wolskiowojnie:

To jest akurat prawda. Uczyłem studentów na BN, wbijam w "debatę" bo nie mam zamiaru przysparzać popularności szkodliwym tezom JB -a to ja mam większe zasięgi - i owszem współpracuję i współpracowałem z różnymi instytucjami. Sama prawda. I nie muszę się legitymizować.


Chłopie – może i tak było. Zwróciłem tylko uwagę (tym screenem) na Twoje zachowanie xD Tak wyglądają wypowiedzi poważnego człowieka? Czy zakompleksionego gimbusa?

I jeszcze ten błąd ortograficzny,
@wolskiowojnie: zgadzam się, że wyciąganie Białorusi i wszystkich innych przewidywań jest z dupy, bo zawsze jest to okraszone dozą prawdopodobieństwa i nie czepiam się ani o wieszczony "upadek Charkowa" czy "ukraińskie tsunami".

Podałeś tezę, to wypada ją udowodnić


( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawołam jak znajdę, pewnie jutro, bo dziś już spadam z mojego etatu pr0gramisty 3500USD
@slkt: już się zesrał ten akwizytorek garnków i pościeli, lepiej go zapytajcie jakie patelnie można kupić, to wam może prawdę powie. Słuchanie tego dzbana na tematy wojenne to jedno wielkie XD.
@Thorrand:
A to że onuce i szury wyciągają fragmenty z kontekstu u PZ to już nie mój problem.
Boli pomoc jaką ogarniam dla Ukraińców i parę innych rzeczy.
Ale znajduję zabawnym że czepiasz się manipulacji u Atora który miał na tym filmie zasięg 80k wyświetleń a pomijasz fakt że z natury kibicujące Ukraińcom a filmy który wypuszczam o ich walce mają w tym samym tygodniu łącznie pod 600-900k widzów.
Znów: zmanipulowany
@wolskiowojnie:

wyciągają fragmenty z kontekstu


Jaki kontekst? Po co w to brniesz? O cenach paliw mógłbym napisać na pewno więcej od Ciebie. Twoja wypowiedź nie jest żadnym uproszczeniem, tylko zwykłą bzdurą.

Boli pomoc jaką ogarniam dla Ukraińców i parę innych rzeczy.

Ale znajduję zabawnym że czepiasz się manipulacji u Atora który miał na tym filmie zasięg 80k wyświetleń a pomijasz fakt że z natury kibicujące Ukraińcom a filmy który wypuszczam o
Pisałem o 250 T-62M Ale tylko T-62M. Są to informacje które podają sami Rosjanie na podstawie zakładów remontowo -naprawczych z Czity: https://twitter.com/i/status/1580177935612268544


@wolskiowojnie:
The 103rd armored plant near Chita is modernizing about 800 T-62 tanks over the course of three years.

800 czolgow zmodernizuja w ciagu 3 lat, czyli 22 miesiecznie, a nie 250...
Pomysl logicznie, Bumar z wielkim trudem modernizuje 30 pare leopardow rocznie, a ruska fabryka mialaby 250 miesiecznie?
@Thorrand: Wolski na wykopie stracił poparcie? Qrde kto tak twierdzi? Brednie pleciesz...
Ilość Twoich wypocin jest ogromna a kontekst mozna zmiescic w jednym zdaniu.
Ktoś kto jest anonimowy napewno ma łatwiej... ja tam wole żebyś np.
Ty usunął konto bo Twoje wypowiedzi nic nie dają.