Wpis z mikrobloga

@isrin22

Najwidoczniej ma ostre kompleksy, więc niech robi ze sobą co chce. Teraz przynajmniej jej wygląd dobrze odzwierciedla jej gówniany charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Masz rację niech się naznaczają żeby z daleka wiedzieć żeby to omijać. Dziary na szyji, śrut na ryju, kolorowe włosy i mamy komunikację pozawerbalną niczym w dżungli. Widzisz kolorowa żabkę i wiesz żeby jej nie jeść. Widzisz odbyt na twarzy i wiesz, że
@Kodzirasek: Weź mi #!$%@? ktoś wytłumacz co te baby mają w głowie? Przecież ona przed tymi #!$%@? operacjami wyglądała dla mnie jak dupeczka 9/10, a teraz jak tępe karynisko 3/10. Po #!$%@? ona to robi? Chodzi o jakieś problemy psychiczne? No bo ja nie rozumiem jak ona przed tymi operacjami mogła spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie "nie no #!$%@?, ale jestem #!$%@?, muszę se usta powiększyć i mordę zoperować"
@lukiboss: Podążanie za trendy i modą baby są mega podatne na manipulacje.Jak inne robią sobie usta na insta to potem także inne podążają za nimi.Tez była moda kiedyś na buty Fils i 80% różowych #!$%@? w takich samych butach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Phyrexia: jeśli po farbowaniu włosów wyglądasz jak trująca żaba ja absolutnie się nie czepiam, ja szanuje twój wybór i oznakowanie toksycznego babsztyla.