Wpis z mikrobloga

Fajnie się w policji dzieje:
1. Bądź komendantem głównym policji
2. Rozjeb siedzibę firmy granatnikiem
3. Mocodawca nie wywala cię ze stanowiska wiec musisz być jego posłusznym hehe psem
4. Wyślij antyterrorystów żeby patrzyli z wysięgnika straży pożarnej w okno ludziom którzy mogą coś krzyczeć do kaczynskiego na miesięcznicy
5. Kupuj oprogramowanie do szpiegowania obywateli na szeroką skale

Co będzie dalej? Nie wiem, ale na pewno nie dowiemy się z tego z TVP
#polityka #policja #bekazpisu
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BonerBogdan:

czyli straż pożarna jest tak samo winna jak i policja przy tym zdarzeniu.


Nie jest tak samo winna, bo pewnie nawet nie wiedzieli, że będą pomagać szpiegować opozycję, tylko jakichś przestępców.
No ale oczywiście pan pato-pies jak zwykle musi #!$%@?ć jakieś bzdury, żeby wybielić swoich koleżków po fachu xD.
@BonerBogdan: przedstawiciel Strazy Pozarnej w rozmowie w TVN24 informowal, że nie otrzymali informacji że wysięgnik ma być wykorzystywany w celu zaglądania do mieszkania protestujących.

Ale ty jak zwykle wiesz lepiej :)
Mocodawca nie wywala cię ze stanowiska


@Bujak: Mnie to nie dziwi, Szymczyk to dosłownie osobisty pies Ziobro, drugiego tak miernego, ale wiernego nie znajdzie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bujak: czyli straż pożarna jest tak samo winna jak i policja przy tym zdarzeniu.

@BonerBogdan: ani policja ani straż nie jest winna XD jedziesz do roboty, dostajesz wezwanie, że masz jechać z wysięgnikiem na akcję policji, to jedziesz.
A policjant dostaje info, że ma jechać i pilnować okna, to jedzie. Jak ty sobie bunty wyobrażasz?
@BonerBogdan: ale czemu masz mi wierzyć skoro ja zadnej tezy tu nie stawiam xd zadałem pytanie (właściwie to dwa) plus poinformowalem o wypowiedzi strażaka w tv xD masz jakąś paranoję.

Co do twoich notatek. Nie wiem kiedy chwaliłem babcie Kasie bo od początku uważam ją za szkodliwą - musiałeś więc wyciągnąć źle wnioski. Tak, do SG nadal mam pretensje bo działają niezgodnie z prawem co potowredzil nasz polski NSA. No ale
@BonerBogdan: już tak bez złośliwości - zapomonasz, że tam gdzie ty mieszkasz i pracujesz działa to pewnie trochę inaczej niż w Warszawie gdzie służby zrobiły sobie państwo w państwie. Dosłownie miasto policyjne. Więc tu jak najbardziej jestem w stanie uwierzyć, że nie wiedzieli.