Wpis z mikrobloga

próbowałem się dodzwonić rano do przychodni, a tu ciągle zajęte i odrzuca połączenie
myślę sobie 'tak #!$%@?? no to zobaczymy'
zainstalowałem sobie apke z automatycznym wybieraniem numeru co 10 sekund i jazda
po kilku minutach byłem pierwszy w oczekujących na połączenie z konsultantem
hehe
#przegryw #sluzbazdrowia #wygryw
Pobierz GoldenJanusz - próbowałem się dodzwonić rano do przychodni, a tu ciągle zajęte i odrz...
źródło: comment_1673508024BRkQSCfy9GVRvE9a2E58Tr.jpg
  • 13
@reznerek w sumie nie wiem, jestem jeszcze na tyle zdrowy ze internista z grypa to max co potrzebuje i podobnie ma moja dziewczyna, tyle ze ona luxa nie ma i zeby ogarnac wizyte/konsultacje na nfz to w porownaniu ze mna ma pod gorke
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viarus_: xD No to co chwalisz, jak nie wiesz i w sumie to nie korzystasz? Ja z luxmedu korzystam 5 lat i dostać się od roku do jakiegokolwiek specjalisty to jest dramat. Tak samo jest teraz z internistami w sezonie grypowym - zapmnij bez polowania co chwilę na termin w apce na głupią teleporade
@reznerek uzywam sporadycznie, bo ciesze sie dobrym zdrowiem, ale jak pojechalem kiedys do przychodni w niedziele z temp 39° i zobaczylem jaka jest kolejka i pani w recepcji mi mowi ze za 5 minut lekarz mnie przyjmie to wtedy docenilem tego vipa ¯_(ツ)_/¯
ale jak pojechalem kiedys do przychodni w niedziele z temp 39° i zobaczylem jaka jest kolejka i pani w recepcji mi mowi ze za 5 minut lekarz mnie przyjmie to wtedy docenilem tego vipa ¯\(ツ)/


@Viarus_: tylko że to nie wynikało bezpośrednio z pakietu VIP, tylko z zagrożenia życia pacjenta ;) I wyobraź sobie, że tak samo by cię potraktowali tam podczas wizyty na NFZ (tak, można mieć w luxmedzie