Wpis z mikrobloga

@a__s: Można prosić o podanie tutaj konkretnej treści, za którą wpis został zdjęty? Pamiętam ten wpis i nie przypominam sobie tam żadnych obraźliwych tekstów. Ale może się mylę i mam słabą pamięć
  • Odpowiedz
@a__s: A ja żadnego takiego wyrażenia nie napisałam a dalej „atakuje innych”. Gdzie był atak? No przykro mi ale to jest ewidentnie stosowanie podwójnych standardów. I użytkownik @Volki akurat tylko jako przykład się znalazł aby pokazać te podwójne standardy.
  • Odpowiedz
@a__s: Zostało zgłoszone. Moderator nie przyjął. A mój post nawet się nie umywa do tego co ten gość napisał.


@Sin-: daj spokój. Pisior skizo próbował mnie wystalkować i odgrażał mi się w komentarzach bo śmiałem go zacytować. Moderacja w tym czasie nie dość, że odrzuciła wszystkie moje zgłoszenia na panelu to jeszcze zareagowali dopiero po #!$%@? 3 dniach i to dopiero jak napisałem na kontakt. Tymczasem obajtkowe nieobraźliwe memy kasowali
  • Odpowiedz
A w jakim trybie i na jakich zasadach dodawane są do znalezisk belki


@Parker_: Firma zgłasza, że chciałaby sprostować opublikowany artykuł. Jeśli treść komunikatu nie narusza regulaminu, nie atakuje autora, jest zgodna z naszymi Standardami Moderacji, umieszczamy komunikat.
  • Odpowiedz
Na wykopie codziennie są setki wpisów związanych z polityką i im nikt nie dokleja taga. Ten jest dość luźno, ale tu skrupulatnie mode dodał taga żeby niezalogowani nie widzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Aha, uprzedzając odpowiedź: Tak, wiemy, modzi zajmują się tylko zgłoszonymi przez kogoś wpisami. Większość ma wywalone i takich rzeczy nikt nie zgłasza, ale pan z orlenu zgłasza i modzi klepią bo muszą oczywiście zgodnie
dodo_ - Na wykopie codziennie są setki wpisów związanych z polityką i im nikt nie dok...

źródło: comment_1673529611Wuo9swzV3b6Z1Q8Bws2A5B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@a__s:

Usuwane były jedynie treści obraźliwe i wulgarne.


Jest to oczywiste kłamstwo, usuwane masowo były memy w żaden sposób nie mogące obrazić niczego poza kosmicznym ego pana 0bajtka, a także jakże wulgarne statystki XD

W pewnym momencie tych znalezisk było naprawdę sporo, irytowaliście Wykopowiczów, którzy nie byli zainteresowani Waszymi wojnami


Mówisz o "znaleziskach" na mirkoblogu, bo tam też masowo leciały statystyki czy też może o prawdziwych znaleziskach, które generowały po 2-3
  • Odpowiedz
@a__s:

Twój wpis zgłosili Wykopowicze, moderator - z uwagi na użyte określenie - musiał usunąć treść

tych znalezisk było naprawdę sporo, irytowaliście Wykopowiczów


Czy to jest jakiś szyfr? Czy słowo "Wykopowicze" mamy rozumieć jako "Daniel Obajtek"? Bo wtedy to rzeczywiście ma sens.
  • Odpowiedz