Wpis z mikrobloga

Przedstawiam wam Dekalog Mężczyzny XXI wieku

1. Urodziłeś się z #!$%@? w najgorszych dla mężczyzny czasach, zarówno za wcześnie jak i za późno bo obecny ginocentryczny system upadnie w ciągu 10-20 lat
2. Trudne czasy tworzą twardych ludzi. Musisz walczyć przede wszystkim z samym sobą. Wyzbyć się prymitywnych popędów seksualno-konsumpcjonistycznych.
3. Jesteśmy ostatnią ostoją cywilizacji zachodniej, jeżeli my się złamiemy to już koniec. Dlatego nie wolno popelniać samobójstwa mimo presji p0lek aby to zrobić.
4. p0lki należy poddać ostracyzmowi społecznemu, jeżeli potrzebujesz związku to są inne kontynenty niz Europa. Do p0lek nie należy się nawet odzywać, chyba że są wobec ciebie w porządku to wtedy można.
5. Chłop chłopa musi wspierać za wszelką cenę, nie możesz poddać się propagandzie, presji społecznej aby ze sobą walczyć, jesteśmy po jednej stronie barykady(beciaki to nie mężczyźni, ich trzeba gnoić)
6. Odpowiednia narracja. Nie można do p0lki czy do n0rmickiego beciaka mówić językiem incelskim. Naszą głęboko prawdziwą narrację trzeba prowadzić w delikatny sposób, często podstępny
7. Tylko spokój was uratuje. Mężczyzna 21 wieku nie może dawać się wyprowadzić z równowagi o byle co. Nawet jeżeli w środku się w tobie gotuje musisz zachować chill. Oczywiście nie tracąc pewności siebie. Nasza jest racja, mamy argumenty, wiedzę, juleczka z tiktoka tego nie ma. Więc tu jest przewaga którą trzeba umiejętnie wykorzystywać
8. Uczcie się od p0lek technik manipulacji, używajcie ich metod, nic tak ich nie boli jak to
9. Nie można legitymizować obecnego systemu. Mężczyzna 21 wieku posiadający konto na instagramach czy tiktokach zasługuje na potępienie. Nawet przeglądanie tego gówna jest ZBRODNIĄ. Absolutnie należy się od tego odciąć
10. Marsz przez instytucje, mówi wam to coś? Już pewne środowisko to przeprowadziło z powodzeniem, teraz nasza kolej. Uczyć się, zarabiać pieniądze, przejmować instytucje państwowe powoli. To najtrudniejsze w obecnym świecie instant, bo to proces rozłożony na wiele lat. Ale głęboko wierzę w pomyślność naszej sprawy
#przegryw #blackpill
  • 43
  • Odpowiedz
@JWPHU: co jest złego w przeglądaniu Instagrama? Że bezproduktywne i bez sensu, to wiem, ale wykop to w sumie to samo a jednak go oglądacie i piszecie tu.
  • Odpowiedz
@JWPHU:

Punkt pierwszy i już nie sztymuje - po raz pierwszy w historii mężczyźni mogą robić co chcą z minimalnym ryzykiem ostracyzmu. A nawet będąc zbanowanym w jednej społeczności, mogą przenieść się do innej, gdzie będą akceptowani.

Do końca 2 WŚ facet miał większe szanse zostać zwerbowanym i zakłutym bagnetami w błocie gdzieś na drugim końcu świata, niż obecnie zostać przegrywem.
Niezwerbowani też mieli spoko - mogli zdechnąć z głodu na
  • Odpowiedz
@Jin: Chodziło mi o relacje damsko-męskie ale oczywiście musze się zgodzić z tym co napisałeś. Dziękuję za merytoryczną polemikę
  • Odpowiedz
Urodziłeś się z #!$%@? w najgorszych dla mężczyzny czasach, zarówno za wcześnie jak i za późno bo obecny ginocentryczny system upadnie w ciągu 10-20 lat


@JWPHU: co to znaczy? Dlaczego taki system miałby upaść za 10-20 lat? Jedyną możliwość jaką widzę to wojna, gdzie faceci poświęcili się dla obrony kraju więc będą chcieli za to jakichś przywilejów, ale nie wydaje mi się, by przetoczyło się to przez cały zachodni świat.

Dopuszczam
  • Odpowiedz
Jesteśmy ostatnią ostoją cywilizacji zachodniej, jeżeli my się złamiemy to już koniec. Dlatego nie wolno popelniać samobójstwa mimo presji p0lek aby to zrobić.


@JWPHU: co uważasz za zachodnią cywilizację dokładnie i co ją zastąpi jak popełnimy samobójstwo? Cywilizacja sojaków? Cuckoldów? Czy zakładasz, że słabi mężczyźni ściągną na siebie jakąś falę która zmiecie zachodnią kulturę i cywilizację z aż 3 kontynentow równocześnie?
  • Odpowiedz
Nie można legitymizować obecnego systemu. Mężczyzna 21 wieku posiadający konto na instagramach czy tiktokach zasługuje na potępienie. Nawet przeglądanie tego gówna jest ZBRODNIĄ. Absolutnie należy się od tego odciąć


@JWPHU: nie prawda, mężczyzna nie powinien się zatapiać w takim syfie social mediów, to prawda, ale powinien być też świadomy otaczającego go świata i tego jak zachowują się mieszkańcy tego świata, a ci lubią się uzewnętrzniać na takich portalach.
  • Odpowiedz
Marsz przez instytucje, mówi wam to coś? Już pewne środowisko to przeprowadziło z powodzeniem, teraz nasza kolej. Uczyć się, zarabiać pieniądze, przejmować instytucje państwowe powoli


@JWPHU: tutaj trzebaby mieć jakieś wspólne cele, być jedną organizacją żeby to miało jako taki sens
  • Odpowiedz
@JWPHU:

Ja się natomiast zgadzam z punktem drugim - myślenie kuśką do niczego dobrego nie prowadzi. Może w okresie nastoletnim jest jeszcze niegroźne bo nie wiąże się z większymi konsekwencjami (zakładając brak wpadki).
Ale dorosły chłop z pozycją zawodową, finansową, społeczną, którym kieruje popęd seksualny to prosta droga do roli bankomatu. Wręcz obrzydliwym jest dla mnie, że polski model funkcjonowania społeczeństwa opiera się na tym zjawisku.

Taka ciekawostka - w Szwajcarii
  • Odpowiedz
@Ark00: uważam po prostu że jest to nie do utrzymania na dłuższą metę, mężczyźni już się powoli budzą, blackpill wchodzi do mainstreamu, elity polityczne będą musiały zaproponować inny tzw. kontrakt społeczny

za zachodnią cywilizację uważam kraje UE + Szwajcarie i Norwegie, USA, Australię i coś tam by się jeszcze znalazło ale sorki, nie spałem całą noc

kto nas zastąpi? chociażby cywilizacja chińska ale ona też ma swoje problemy poważne, więc nie
  • Odpowiedz
@Jin: ja również nie uważam że wszystkie kobiety w Polsce są złe, mam koleżanki, nawet jedną dość znaną medialną feministkę(akurat niemizoandryczna), rozmawiamy, nie zamykam się w bańce informacyjnej, jestem otwarty na różne poglądy, spostrzeżenia
  • Odpowiedz
@Ark00: a kto nas zastąpi w sensie biologicznym? myślę że rasy zmieszają się ze sobą, po prostu. oczywiście to będzie proces stopniowy, może nawet zajmie setki lat, ale już można zaobserwować jego początek
  • Odpowiedz
@JWPHU:

za zachodnią cywilizację uważam kraje UE + Szwajcarie i Norwegie, USA, Australię i coś tam by się jeszcze znalazło ale sorki, nie spałem całą noc


i UK oczywiście! chłop zapomniał o brexicie xd i o Kanadzie!
  • Odpowiedz
uważam po prostu że jest to nie do utrzymania na dłuższą metę, mężczyźni już się powoli budzą, blackpill wchodzi do mainstreamu, elity polityczne będą musiały zaproponować inny tzw. kontrakt społeczny


@JWPHU: tak jak pisałem, na akcje zawsze występuje reakcja i taka reakcja nastąpi, jednak będzie ograniczona. Niektórym dalsze uprzywilejowanie kobiet się podoba (różnym cuckom i sojakom), niektórzy widzą w tym interes.
Jedynie wojna i wizja tego że można umrzeć i reakcje
  • Odpowiedz
kto nas zastąpi? chociażby cywilizacja chińska ale ona też ma swoje problemy poważne, więc nie jestem pewny swoich sądów. to w sensie wpływów politycznych i ekonomicznych bo nie sądzę żeby Europejki zaczęły lecieć na Chińczyków, chociaż jak będą się stylizować na gwiazdy k-popu to jest to możliwe. myślę też że będzie to wiek cywilizacji islamskiej mimo wszystkich jej wad.


@JWPHU: chińska cywilizacja jest zbyt niestabilna by mogła zastąpić cywilizację zachodnią. już
  • Odpowiedz
@KingaM: instagram jest aplikacją social media która najgorzej oddziałuje na ludzki mózg. Masowo wpędza ludzi w kompleksy i depresję a przy okazji uzależnia. Najgorsze, że właściciele o tym wiedzą bo robili na ten temat badania ale nie zamierzają tego zmieniać
SzubiDubiDu - @KingaM: instagram jest aplikacją social media która najgorzej oddziału...
  • Odpowiedz