Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was zna odpowiedniki stron typu CEIDG ceidg.gov.pl, KRS ekrs.ms.gov.pl, KRS online krs-online.com.pl itp. na rynki: Chiny, Korea, Japonia, Tajwan? Robię za CSI dla wujka Jurka, którego oszukali na dostawie z tamtego rejonu, ale póki co udało mi się tylko odpalić kąkuter i wpisać www.gogle.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sorry za spam na tagach światowych mirki!
#chiny #koreapoludniowa #japonia #tajwan #firma
  • 9
  • Odpowiedz
@megacas: a co wy chcecie znaleźć? Podmiot odpowiedzialny? I co potem? Nie rozumiem sensu walczenia z czymkolwiek co jest w chinach. To jest państwo komunistyczne i w ich interesie jest utrzymywanie napływu walut do kraju. Wujek został oszukany nie on pierwszy i ostatni. Będzie teraz miał nauczkę na przyszłość.

Ale powodzenia życzę w czymkolwiek co tam chcesz zdziałać
  • Odpowiedz
@Nizax: Tak jak wspomniałem robię za CSI... A tak serio zdaję sobie sprawę, że nic nie wskóramy, ale czasem rodzinie trzeba pomóc, nawet jeśli to na marne to przynajmniej zrobiłem co mogłem i pójdę za to do nieba ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@mangaryu: Dzięki za link. Niestety nic nie podziałam, po wpisaniu nazwy firmy w wyszukiwarkę pokazuje się captcha, która zmienia się co X sekund i każe zaznaczyć 3 chińskie słowa.
  • Odpowiedz