Wpis z mikrobloga

@jarnunvosk: W syfie każde dzwonią ;) wystarczy nawet deszcz ale u mnie na sucho nie spotkałem soe żeby dzwoniły może masz za blisko klocki spróbuj trochę tłoczki wcisnąć, nowe zaciski ultegra i duracze podobno maja klocki dalej od tarcz i tam już podobno jest ok.
@dom3ll: @jarnunvosk: nawet nie tyle w syfie, jak wtedy jak przyhamujesz na zakręcie - wtedy nie ma bata siła odśrodkowa wygina tarczę klocek ją dociśnie no i drze jak #!$%@?. Ale prawda jest taka, że nawet tarcze od MTB, jak dociśniesz hamulec w zakręcie, też będą się darły ;)

To np M8000 w mojej konie i tu też tak się też dzieje, a tarcza dużo potężniejsza niż w szosie /
Talarkowy - @dom3ll: @jarnunvosk: nawet nie tyle w syfie, jak wtedy jak przyhamujesz ...

źródło: comment_16735139588itcedlrYVyVPw4a1gx9hF.jpg

Pobierz
@Talarkowy to prawda z tymi zakrętami. Zdziwiony trochę jestem z tymi tarczami, bo mojej dirtowce mam jakieś 180tki klasyczne i hydrauliczne avidy (jak dobrze pamiętam) i tamte tarcze w ogóle nie wydawały takiego dźwięku. Może teraz sprzęt jest bardziej precyzyjny więc i margines na odchylenia jest mniejszy.