Wpis z mikrobloga

Origins to zajebisty assasin, odpalilem sobie dzisiaj pograc i tak chlopa wciaglo ze pol dnia minelo ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego na series x wyglada #!$%@?. Zadna gra dawno tak nie wciągła oprocz rdr2,cp2077 oraz wiedzmina 3. Odyssey kiedys skończyłem i taki no - ok, valhalle porzucilem po 8h ale tutaj w origins to naprawde poziom wyżej od tamtych. #gry #konsole #ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseriesx #assasinscreed #origins #gaming #sandbox #ubisoft
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@needer: Bo klimat zajebisty. Z tych 3 najnowszych też Origins mi się najbardziej podobał. Dodatek do Valhalli ostatnio kupiłem ten z Ragnarokiem i nawet nie zacząłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anton044: Gdzie napisałem że nie grałem? Wszystkie AC przeszedłem z dodatkami i w Origins był zajebisty klimat właśnie tajnych stowarzyszeń, tajemnicy itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anton044: Ale ja mówiłem, że w Origins klimat zajebisty. A w ten ostatni dodatek do Valhalli tylko jeszcze nie zagrałem, bo po 140h włączyłem na chwilę i mi się nie chciało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@needer: no Wiesia już kończę, bo robię drugi dodatek, ale gra jest fantastyczna, jestem oczarowany i nie mogę się oderwać, zastanawiam się czy po skończeniu nie odpalić NG+ i przejść go drugi raz dokonując innych wyborów

Na RDR2 też jestem nakręcony, bo ja bardzo lubię powolną rozgrywkę, niestety te 30 klatek mnie przeraża, ale nie ma co się łudzic że wydadzą pacza, jakby mieli wydac to już by dawno był :(
@Zielony_Ogr: jaka konsola? Na series x wyglada obłędnie, 30 fps naprawde w tej grze nie uje w oczy , pograsz 5 min i przyzwyczajony testowałem ;) śmialo grać, w tej grze to nie problem. Za to w takiego fc5 nie potrafiłem grac w 30 fps udreka :( no ale to gra fps a nie tpp
@needer: Mordo, ja z ciekawości ściągnąłem oddysej tydzień temu… ja #!$%@? spałem po 5 godzin i zeobilem główny wątek plusy Atlantydę i wszystkich czcicieli w tydzień ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) 85 godzin przegrane w tydzień… właśnie ściągnąłem origins. Nie sądziłem ze to tak zajebista seria