Wpis z mikrobloga

@Forak: przeczysć miejsce gdzie wkładasz żarówkę, możesz lekko podgiąć do góry ta blaszkę w głębi, mogła się wcisnąć w dół i nie zawsze styka.
@Forak: @erdetmxt: Albo po prostu acetonem (ew. zmywaczem do paznokci) i patyczkiem kosmetycznym, nie ma sensu na jedną wtyczkę kupować preparatu. Który też pewnie zresztą jest jakąś mieszaniną zawierającą w większości jakiś rozpuszczalnik olejów/tłuszczy i dodatkami, które pozwalają mu napisać w karcie charakterystyki "mieszanina" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No chyba, że po drodze gdzieś masz sklep z takimi rzeczami, bo widzę że drogi nie jest.
@Forak: oczywiście może być też tak, że któryś przewód od wtyczki jest naderwany, lub w sama wtyczka się rozleciała w środku - miałem taki przypadek w Swifcie, gdzie oryginalna wtyczka rozpadła się w rękach.
@Forak: U mnie tak się działo jak wtyczka się przegrzała przegrzała, napuchła i lekko nadtopiła xD. Druga z kolei reagowała tak w momencie gdy się zaczęła rozpadać i w środku się jakiś osad nazbierał. Obie wymieniłem na ceramiczki, kilka zł, chwila roboty i po kłopocie, polecam