Wpis z mikrobloga

Zabawa:

Zasypiacie i budzicie się w ciele Konona albo Majora - możecie wybrać - napiszcie dlaczego ten lub ten

Nastepnie napiszcie co robicie - np żeby poprawić swoją sytuację materialną, czy matrymonialną ( ͡° ͜ʖ ͡°) - jakie są wasze kroki żeby się "ogarnąć"

#kononowicz
  • 15
@gamczi:
Obudzilbym sie dowolna zwierzyna z tych dwoch postaci.
Napisal bym rudemu ze jak chce zarabiac to mam dla niego nietypowa oferte, albo zlizuje smietane na streamie na chaturbatu albo inne szołap i oddaje hajsy z donejtow/zetonow od widzow.
Matrymonialnie bym rudemu powieszial ze oplaca czarna szpryche na fiku miku 2 x w tygodniu albo nie ma zlizywania smietany, nie ma subow i hajsow a wiec i zony z zezem ktora
@gamczi: Wstaję, wychodzę przed bramkę i walę wszystkich przechodzących koło mojej posesji gazem po gałach waląc jednocześnie po garbach kulachą. Przyjeżdża policja, to ustawiam ją do pionu i nakazuję powrót, bo ja jestem normalny i to ja tutaj ustanawiam prawo.
@gamczi: Budzę się jako konon, zrywam tłusta dupę z legowiska, otrzepuję się z pcheł. Wyciągam ryzę papieru i napierdzielam gorzkie żale, że jestem zastraszany, okradany, molestowany psychicznie. Wykorzystywany na każdym kroku, przez co mam myśli samobójcze (za dużo tu pisać). A to wszystko wina ludzi i ich pomogierów, którzy mnie doją na każdym kroku i dokuczają. Nie chce sie żyć sie. Wysyłam to wszystko gdzie tylko się da, następnie odwalam kitę,