Wpis z mikrobloga

#!$%@?, iphone od rana mi utkną w boocie, bootuje się i wyłącza, aktualizacja z itunes nie pomaga, zostało mi tylko całkowity powrót do ustawień fabrycznych ;( mam nadzieje że serwis pomoże, mam 3 k zdjęc z 500filmów których nie chce stracić, a icloud oczywiscie tylko 50gb(,)
#apple
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sfermentowany: telefony sie wymienia co jakis czas. No i icloud nie gryzie serio.
Ze mnie sie tu smiali, to i ja ci to powiem - ludzie dziela sie na dwa typy, takich co robia backupy i takich co zaczna je robic. C:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sfermentowany: ja potrzebowalem awarii microsd zeby zaplacic googlowi za 100gb 80zł rok. W kompie po ostatnich akcjach backupik sie aktualizuje codziennie. Szkoda zdjec moze magicy w serwisie jakos je uratuja.
  • Odpowiedz
@Shashek: @cybulion: @cybulion: magicy ze zbitej szybki w rzeszowie dali radę, okazało się że górna taśma była lekko odpięta co spowodowało wpadnięcie urządzenia w bootloop, podpieli taśmę, przepchneli aktualizację i wszystko działa tak jak powinno, za cała usługę zapłaciłem 100zł, co uważam za niezbyt wygórowaną cene, jak na szybką realizacje i w pełni profesjonalną obsługę,
i ta, mądry polak po szkodzie, 200gb iclouda zostało zakupione, wszystkei zdjęcia mi się
sfermentowany - @Shashek: @cybulion: @cybulion: magicy ze zbitej szybki w rzeszowie d...

źródło: comment_16736295649zBEw67YXDmRsJwvEE9fSL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz