Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przegro_pisarz a jakie to ma znaczenie ile i czy wgl? Jestem dorosłym dojrzałym człowiekiem, można powiedzieć że już boomerem więc trochę już w życiu widziałem...i słyszałem, mam wielu kolegów i koleżanek i wiem doskonale jak myśli różowa w wieku że tak powiem rozpłodowym
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz:

masz niebieski pasek więc zwracasz uwagę na wygląd a twoja różowa ma #!$%@? na to jak wyglądasz


No nie, nie ma #!$%@? na to jak wyglądam xD Owszem, różowe częściej patrzą na swoje bezpieczeństwo, charakter itd. facet nawet jak nie wygląda za specjalnie to może w miarę łatwo nadrobić męskimi cechami, tylko wymaga to czasu.

Natomiast z różową gadaliśmy na ten temat nie raz i ja jej się fizycznie podobam
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz no i co z tego że ci napisze że poderwalem 100 dup na kasę? Uwierzysz jakiemuś randomowi z neta? Nic to nie da, mimo wszystko kasę trzeba mieć tak czy srak, im starsze różowa tym więcej kasy potrzeba, uwierz na słowo, nie chcesz to nie wierz, twoja sprawa, wiadomo że jak chcesz poderwać różowa 17-20 lat to wystarczy przysłowiowe parę złotych na piwko i jakiś balet ale jak już podrywacz 27-30
  • Odpowiedz
@atrax15: kobiety nie mają swoich pieniędzy? chociaż dobrze się walą te 27-30 lat, że co weekend mają być wyjazdy? Weekend w Barcelonie wystarczy czy gdzie trzeba jechać? taniej dziwki wychodzą. Jakoś kobiety na wykopie, ich koleżanki, jak widzę na mieście to mają partnerów bez samochodów.

daj konkretne przedziały wiekowe i ile trzeba zarabiać
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz też nie przesadzajmy że co weekend wyjazd, ale raz na jakiś czas miałem na myśli raczej, taka 27-30 statystycznie na pewno więcej umie w tych sprawach niż 17-20 to zrozumiałe z racji wieku i doświadczenia życiowego jak i ilośći partnerów seksualnych przez ten czas, co do ich pieniędzy, pewnie że mają, wiele nawet i pracuje ale z zasady jest tak że to facet stawia nie mówię że cały czas ale pierwszych
  • Odpowiedz
@atrax15: słyszałem, że teraz się odchodzi od stawiania i każdy płaci za siebie. 10 zł to piwo w Łodzi a w dużycj miastach minimum z 17 chociaż ja najbardziej lubię pić w domu i kupiłem Walker blondie do koktajli.

Szkoda kasy na takie głupoty, lepiej przechlać czy iść na dziwki
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz skoro tak słyszałeś i uważasz że tak teraz jest to tak zrób, zobaczysz jaki będzie rezultat, co do dziwek, pewnie że można ale dziwka nie da ci tego co twoja własna różowa, no i zawsze będzie dziwką, po sposobie pisania wnioskuję że jesteś jeszcze młody, może musisz dostać nauczkę? Zrób jak uważasz ja ci tylko dobrze radzę jak zrobić żeby było ok a ty zrobisz jak będziesz chciał
  • Odpowiedz
@Bumelante: i teraz zacytuje moją poprzednią wypowiedź, ta, od której zaczęła się nasza dyskusja.

I co to zmienia? To sprawia nagle, że niski wzrost jest atrakcyjniejszy? Nie.
  • Odpowiedz