Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koniecswiatajestbliski: to zwiekszenie dlatego, że nie robiłeś zakupów karta do konta na 500 zł miesięcznie w przynajmniej 1 z 3 ostatnich miesięcy i liczą się miesiące ustalane na podstawie daty umowy kredytowej.
@Argajl:

to zwiekszenie dlatego, że nie robiłeś zakupów karta do konta na 500 zł miesięcznie w przynajmniej 1 z 3 ostatnich miesięcy


Niemożliwe, zawsze płacę ta kartą gdzie tylko możliwe z tego powodu. Teraz wystarczy jedno tankowanie plus zakupy i już spełniam ten warunek. Po za tym jak raz nie spełniłem tego warunku to rata skoczyła znacznie bardziej niż teraz.
@Argajl:

właśnie sprawdziłem na szybko i w ostatnim kwartale na luzie spełniam warunek płacenia kartą i to z dużym zapasem w każdym miesiącu. Mam jeszcze warunek wpływu odpowiedniej kwoty na konto co miesiąc i też bez problemu spełniłem. No cóż zadzwonię jutro do banku bo coś mi tu śmierdzi.
@marcpol: o dzięki! Do tej pory nie wnikałem bo jak stopy i wibor spadały to moja rata odpowiednio też. Jak rosły przez ostatni rok to tak samo więc wszystko się zgadzało na pierwszy rzut oka. Teraz nastąpiła anomalia i mam lekkie zdziwko zwłaszcza, że czytałem, że raty mają wręcz spadać.