Wpis z mikrobloga

Od kilku tygodni śledzę na bieżąco poczynania naszej ukochanej krakowskiej gwiazdy #elagawin i z każdym dniem im głębiej wchodze tym bardziej jestem przerażona jak ona od urodzenia nakręcała "karierę" córki i czym faktycznie się Elżunia zajmuje XD
Jestem typem człowieka który nie wierzy w ploty dopóki sam nie sprawdzi o co chodzi i czy coś miało faktycznie miejsce ale jej działalność internetowa przeszła moje oczekiwania pod względem żenady.

Zupełnie się nie dziwię że odebrali jej córkę dla zdrowia córki powinni już dawno.
Nie dość że dziecko ma spaczony start przez nazwisko i powiązania z Elżunią to jeszcze te materiały na FB i YouTube.

Wiele miesięcy temu naprawdę myślał że Elżbieta jest jak ja kiedyś po prostu poszkodowaną w tym chorym systemie jaki mamy, że jest może jak ja niezrozumiana przez społeczeństwo.
Też zawsze byłam wyśmiewana i wyrzutkiem.
Ale ona sama pracuje na to!

Tym co głosi, tym co nagrywa, tym co mówi na tych swoich chorych streamach, tym że się rozbiera, tym co pisze.

Ona sama siebie zapędza coraz bardziej w kozi róg.
Jest już przegrana w tym swoim spektaklu.
W dodatku uzależniona od alkoholu i jak dla mnie 100% borderline.

Powinna iść na terapię.

Przykre patrzeć na upadek człowieka.

#niewiemjaktootagowac #patologia #przemysleniazdupy #gownowpis
  • 4
@Melkovva_: Płacze ze śmiechu zawsze jak bredzi, że jest szykanowana za prawicowe poglądy. Od kościoła jak najdalej, bzyka się niemalże publicznie z innym zaburzonym, miesza najbliższą rodzinę z gównem i w ogóle robi to co robi. Normalnie wzór prawicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Melkovva_: po tym jak jej matka zbaitowana przez grupe patocelebrytek, marka i psychotropa ogoliła #!$%@? i wrzuciła w internet foto, to marysia raczej do domu nie wróci