Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smuteczek2000s: plan lekcji oglądałem dzisiaj. Przyjemny, sensacyjny polski film.
"Nocy w przedszkolu" nie polecam, bo jesteś jeszcze "bezdzietną lambadziarą" i może być mało śmieszny dla Ciebie
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: Polecam przegladniecie swoich wysrywow ktore produkujesz, moje ulubione to te gdzie zawsze musisz zrobic z siebie ofiare i flexowac zaburzeniami psychicznymi dla poklasku albo pytasz o podstawowe rzeczy, za kazdym razem szukajac tego samego czyli walidacji xD
Mysle ze wszystko sie tam znajdzie - Dramat, psychologiczny, komedia (To najbardziej),ale przede wszystkim cringe i parcie na szklo.
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: Niczego innego nie oczekiwałem od ciebie, obróć kota ogonem xD. Sam mam hiperestezję więc doskonale wiem czym są emocje.
Różnica jest taka że można nad nimi panować (Dziwne że twój terapeuta tego ci nie powiedział), a flexowanie tym żeby wzbudzić litość jest naprawdę strasznie słabe, no już pomijając że nie wróży to zbyt dobrze na przyszłość skoro złe zrobienie kawy jest już powodem do płaczu.
  • Odpowiedz