Wpis z mikrobloga

@utede: no jak admin usuwa bo przekleństwo to wrzucam drugi raz, biedaku? XD to kup ode mnie samochód, tylko sprzedam ci 2 razy drożej tak jak Sony sprzedaje swoje gry
  • Odpowiedz
@utede: czego nie rozumiesz? Co oferuje Sony za parę złotych a co oferuję Xbox? Ja wiem że polacy lubią być oszukiwani, cena paliwa idealny przykład
  • Odpowiedz
@karix98: Nie rozumiem ze można być tak głupim i wypisywać takie pierdy. Gry są w takiej samej cenie w pudełkach i cenie swój czas wiec gram w co chce a nie to co pojawia się w abonamentach. Poza tym Sony wygrywa generacje od lat na całym świecie wiec argument per „Polak” debilny
  • Odpowiedz
@karix98: Co mnie interesują gry na PC? Widać ze próbujesz się d-----c i wmusić komuś jak ma żyć xD chces to graj sobie na Xbox albo innym commodore, ale odjeb się od tego co inni lubią albo wybrali
  • Odpowiedz
@utede: to niech sobie lubią być ruchani na kasę, ja już nie zamierzam, czekaj na reboota uncharted i remake horizona za 350zl, świeże tytuły XD
  • Odpowiedz
@karix98: Tak, masz całą kupę takich sobie gierek, a za coś ciekawszego płacisz tyle samo co na PS. Super oferta.

wydając swoje gry na pc


Powiedział klockarz, którego dosłownie każda gra warta ogrania jest na PC. XD
  • Odpowiedz
kto to klockarz?


@karix98: Fanboj Xboksa, który m.in. używa takich "argumentów" jak: "Hehehe na Xboksie za 4 zł mam wszystkie gierki a wy na PS musicie za wszystko bulić kilka stów bo Sony r*cha was na sucho" by podkreślić rzekomą wyższość jego zabawki nad inną. Brzmi znajomo?

Warta może jest ale i tak pececiarze nie zasługują na the last of
  • Odpowiedz