Wpis z mikrobloga

@2047: ale ten od Tesli jak i ten od ropy, to nie są zawodowi trjderzy i nigdy się tu na takich nie kreowali, a wy próbujecie ich rozliczać w ten sposób, wytykając, ze (na ta chwile) nie skeszowali się w idealnym momencie i ze ulegli typowym pokusa, którym ulegają często ludzie z bardzo dużym stażem
  • Odpowiedz
@maniek74: No dobrze ale forum jest nie tylko od poklepywania się po plecach ale też wymiany doświadczeń i opinii. Wiele osób wypowiada się niepochlebnie o tym jak postąpili i tyle. Kto chce to wyciągnie wniosek. Mówimy o dużych jak na przeciętnych ludzi kwotach, więc nie dziw się, że reakcje są nacechowane emocjonalnie.
  • Odpowiedz
@maniek74: no #!$%@? nie bądź Maniek hipokryta, mnie to mogłeś #!$%@? i #!$%@? przy każdej nadarzającej się okazji, a jak typ #!$%@? pół banki na bzdurnej wierze w wieczne wzrosty to już spoko xDDDD
  • Odpowiedz
@2047: Jasne, ze merytorycznie można mu to wytknąć, tylko w ostatnim czasie wytknięto mu to już dziesiątki jak nie setki razy, do tego gość sam przyznał, ze z obecnej perspektywy, żałuje tego, w jaki sposób to rozegrał. Ja pije bardziej do żółci i jadu, która się tu wylewa w ostatnim czasie i wpisów typu „haha mówiłem żebyś sprzedał frajerze”. Obojętnie jaki ma się stosunek do Tesli (sam papieru nigdy nie miałem
  • Odpowiedz
@picasssss1: Ciebie to „#!$%@?” jak naganiałeś tu dość nachalnie ludzi na JSW swego czasu gdy był hajp na węgiel, byłem z jednym nielicznych, którzy próbowali dla równowagi przedstawić zagrożenia jakie niosą za sobą Sasinówki, nawet w jednym z wpisów, nazwałeś mnie za to „cwelem” choć sam w innych wpisach nawoływałeś aby się szykować i nie wyzywać na tagu, także należało ci się
  • Odpowiedz
@picasssss1: A po drugie, przecież on nic nie #!$%@?, nie każdy spekuluje na krótki termin, jest tez coś takiego jak inwestowanie długoterminowe, gdzie nie interesuje cię nie zmiana aktualnego kursu, a to, czy zmienia się coś w fundamentach spółki, i tylko taka zmiana jest wtedy sygnałem do sprzedaży
  • Odpowiedz
@picasssss1: tak jak pisałem wyżej, powiedz staremu boomerowi, który 20-30 lat temu, kupował Walmart czy Coca-Cola, jakim jest frajerem, ze w tym czasie za każdym razem gdy były zawirowania na rynku, nie wysypał się z papieru i nie próbował odkupić go taniej
  • Odpowiedz
Skoro osiągnął profit target to powinien wyjść z inwestycji, a przynajmniej zabezpieczyć zysk.


@2047: Que?

Takie zaślepienie prowadzi do nieszczęść i trzeba to piętnować, żeby się przypadkiem nie spłukali w swej wierze, ani sodówka do głowy nie strzeliła. Już opcje były grane, chociaż rozsądku brak.


@2047: Miras,

każdy od czegoś zaczynał. Jak spekulant/inwestor/gracz nie #!$%@?ł mieszkania i złotych zębów babci to sorry, ale nie ma znaczenia czy zarobił czy stracił
  • Odpowiedz