Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że opcja vpn + skrill (revolut tez?)na #pokerstars działa. Jednak mam kilka pytan, jak wygląda kwestia bonusów? Nie ma problemu w podaniu adresu przy rejestracji i wertfikacji kyc dokumentów? Niestety jestem Polakiem i w #poker nie mogę grać.
  • 11
@zlotuwa: Nie można grać z VPN na żadnym sensownym pokerroomie. Zmień sobie dns na googlowski i bez problemu pobierzesz klienta pokerstars z oficjalnej strony. Do wpłat i wypłat używaj skrill/muchbetter. Pokerstars działa legalnie na terenie UE a Polska jest w UE, polskie prawo jest niezgodne z prawem UE i dlatego nic z tym u nas nie robią bo poszły by odwołania do trybunału europejskiego.
. Pokerstars działa legalnie na terenie UE a Polska jest w UE, polskie prawo jest niezgodne z prawem UE i dlatego nic z tym u nas nie robią


@toxiclone: Holendrze jakoś zrobili

Do wpłat i wypłat używaj skrill/muchbetter


Neteller też
@dom_perignon: Co mnie jacyś holenrzy interesują, w PL nikt nic nie zrobi bo taka osoba odwołuje się do trybunału europejskiego i wychodzi że gówno może zrobić skarbówka czy inny złodziejski syf.
@dom_perignon: Bo Holandia wprowadziła regulowany i licencjonowany rynek pokera online więc PS musiał się ubiegać o licencję. U nas żaden pokerroom nie może ubiegać się o licencję i mamy szarą strefę, działa to podobnie jak prostytucja w polsce.