Wpis z mikrobloga

@ProbablyHappy: mocno zależy, w której części Warszawy mieszkasz. Ja bym w centrum nie wytrzymała, za dużo ludzi, za mało zielonego. Plusy to z pewnością metro, bo szybko dojazd praktycznie wszędzie. Minusy, to na pewno wyższe ceny, nie tylko mieszkań, ale w sklepach jest drożej, niż w innych miastach. No i mentalność ludzi, bo zadzierają nosa i nagle im #!$%@?, jak tu się przeprowadzają, jakby Warszawa była synonimem zajebistosci xd
@DyrektorMiauczuk: Dlatego jednak jeszcze trochę taniej wychodzi kupno spożywki, chemii na zapas z darmową dostawą w ramach smart. Choć wiadomo, że wszystkiego w ten sposób nie ogarniesz. Mam właśnie plan w tym roku przejść na system w którym tą część jedzenia, którą robię w domu przygotowywać w większości z produktów zamawianych do paczkomatu a reszta to bary, fastfoody, pizze.
@ProbablyHappy: wkurza mnie smog i to jak projektują osiedla i nowe bloki. I to, że nie ma wszędzie ścieżek rowerowych szczególnie takich, które pozwolą podjechać pod skarpę. Spokojnie moznaby wtedy wszedzie smigac rowerem a nie furą. Podoba mi się to, że mam tu wszystko pod ręką. Równocześnie spora siatka znajomych i blisko do pracy. Dużo fajnych miejsc do podziwiania i niepowtarzalny klimat. Blisko na mazury ( ͡° ͜ʖ ͡