Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@peszmerd: nie będzie nawet jak standard 6g wejdzie, nie mogą dojść do ładu z światłowodami a co tu mowic o mobilnym. W większości sklepów wielkopowierzchniowych nie działa net. Chyba po to żebyś nie sprawdził cen u konkurencji( ͡° ʖ̯ ͡°)
@peszmerd: ale w większości Tesco (przynajmniej tych dużych) masz darmowe Wi-Fi.

A dwa - niestety wszystko zależy od sieci. Zauważyłem że Three (czyli Smarty i inne na ich nadajnikach) zazwyczaj działa wszędzie jak gówno. (Nawet w Polsce)

Przeskoczyłem na taką Lebare (na Vodafone) i w domu gdzie do tej pory Three miało zasięg tylko na górze i w porywach do 5mbps, mam teraz siedząc na dole 85mbps na 4G.

Ale inna
@peszmerd: Ja mam czasami lepszy net w środku lasu niż w centrum miasta. Za każdym razem jak jestem w centrum Newcastle to mnie szlag trafia, że przy pełnym zasięgu nic się nie chce ładować, w okolicy domu śmiga bez problemu, vodafone
@peszmerd: pytasz dzika, czy sra w lesie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla nich wszystko chodzi, wszystko jest sprawne, więc w czym problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja przeszłam z o2 do EE i już na tym poziomie poczułam dużą poprawę. Nagle się okazało, że mogę mieć zasięg we własnym domu, a w pracy mieć 5G zamiast dwóch kresek 4G. Niestety nadal gubię zasięg
@Voltix: Poza miastem często przełącza się na 4g albo nawet 3g, ale zawsze coś jest. W mieście natomiast stabilne 5g i prędkośc jak na obrazku, czasem wyższa.