Wpis z mikrobloga

Jakiego rodzaju biznesu najbardziej brakuje w miejscowościach w których żyjecie? Czegoś jest mało?
Coś jest, ale z racji braku konkurencji jest za drogie i ma monopol w okolicy? Albo po prostu istnieje, ale jakość jest do dupy?

Jakiegoś typu biznesu? Za malo sushi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może jakieś firmy remontowe? Pranie dywanów?
Taksówek? Chemii z Niemiec? Dorabiania kluczy?

Taguję: #warszawa, #poznan, #wroclaw, #gdansk, #lodz, #katowice
Pobierz niochland - Jakiego rodzaju biznesu najbardziej brakuje w miejscowościach w których ż...
źródło: comment_1673360090XBgOQGdRWL0kiDRFsisdED.jpg
  • 43
@niochland
Na całym Śląsku jest niewiele restauracji poza Katowicami i Gliwicami. Jak chcesz coś zezrec fajniejszego to trzeba #!$%@?ć tam, bo wszędzie indziej jest dosłownie 3-4 fajne knajpy na krzyż.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niochland: sklepu elektronicznego, mieszkam w Warszawie a mam z tym gorzej niż w mieście powiatowym, gdzie mogłem pójść "do elektronika" i mieć rezystory, kondensatory, tranzystory, scalaki, wszystko co typowe na miejscu, otwarte do 18 czy 20. Tutaj tylko zamawianie przez neta, #!$%@? i drogie AVT albo jakieś sklepiki na wolumenie otwarte do 16 w dni robocze xD
sklepu elektronicznego, mieszkam w Warszawie a mam z tym gorzej niż w mieście powiatowym, gdzie mogłem pójść "do elektronika" i mieć rezystory, kondensatory, tranzystory, scalaki, wszystko co typowe na miejscu, otwarte do 18 czy 20. Tutaj tylko zamawianie przez neta, #!$%@? i drogie AVT albo jakieś sklepiki na wolumenie otwarte do 16 w dni robocze xD


@msichal: xD
Masz całe podziemie GUS z takimi rzeczami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kuklak: drogo w #!$%@? i daleko ode mnie, plus te kilka sklepów razem ma biedniejsze wyposażenie niż jeden ten samej wielkości który miałem tam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuklak: piekarz nawet kojarzę z internetu, ale widzę że to koniec świata.
Ale znalazłem przy okazji tej dyskusji coś bliżej mnie - scalak na igańskiej, przynajmniej oceny ma dobre