Wpis z mikrobloga

@RafDan: napisales, ze boxdel jest 'sprawniejszy fizycznie' (bo potrafi zrobic szpagat i gwiazde) i po czesci dlatego jest faworytem u bukmacherow. moim zdaniem zrobienie szpagatu czy gwiazdy nie przeklada sie na umiejetnosc toczenia walki wrecz, dlatego nie jest brane pod uwage przez bukmacherow przy ustalaniu kursu.
@CHAPLN: Dokładnie - napisałem że jest sprawniejszy fizycznie, a nie ze zrobienie gwiazdy albo szpagatu ma wplyw na umiejetnosc toczenia walki.

Wedlug Ciebie jak ktos jest sprawniejszy fizycznie od swojego przeciwnika, to ma przewage czy nie?
Dokładnie napisałem że jest sprawniejszy fizycznie, a nie ze zrobienie gwiazdy albo szpagatu ma wplyw na walke.


@RafDan: napisales, ze jest sprawniejszy fizycznie, a jako potwierdzenie tego podales umiejetnosc zrobienia gwiazdy i szpagatu - i te umiejetnosci sa wg ciebie jednym z powodow, przez ktore boxdel jest faworytem u bukmacherow. moim zdaniem bukmacherzy przy ustalaniu kursow biora pod uwage te czynniki, ktore maja wplyw na walke. szpagat i gwiazda nie maja
napisales, ze jest sprawniejszy fizycznie, a jako potwierdzenie tego podales umiejetnosc zrobienia gwiazdy i szpagatu - i te umiejetnosci sa wg ciebie jednym z powodow, przez ktore boxdel jest faworytem u bukmacherow.


@CHAPLN: Piszesz drugi raz to samo. Tak, napisałem że boxdel jest sprawniejszy od swojego przeciwnika, i napisałem wyraźnie:

Zobacz sobie walke Jozwiak v Najman przeciez to byla parodia jego ruchow. A potem popatrz na boxdela


Ogladajac jak sie rusza
@RafDan: tak, napisalem trzy razy to samo, bo mialem mocne wrazenie, ze pierwsze dwa razy nie zrozumiales i w zasadzie swoim ostatnim zdaniem to potwierdziles. tak, widze jak boxdel sie rusza i ile wysilku kosztuje go wstanie z krzesla. no ale przynajmniej sie zgadzamy, ze dyskusja dobrnela do konca
@CHAPLN: No to nie moj problem ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, i nie rozumiesz co sie do ciebie pisze. W taki sposob to i 10 razy to samo napiszesz.

Dziwne zebym chcial zrozumiec Twoje urojenia ktore próbujesz mi wmówić, ze ja powiedzialem ze zrobienie gwiazdy albo szpagatu ma wpływ na walkę wrecz xD
@RafDan: powiedziałeś, że to że boxdel potrafi zrobić gwiazdę i szpagat, a jozwiak nie potrafi, ma wplyw na to, ze boxdel jest faworytem u buków
ciezko to skomentowac inaczej niz xD, mimo to probowalem
powiedziałeś, że to że boxdel potrafi zrobić gwiazdę i szpagat, a jozwiak nie potrafi, ma wplyw na to, ze boxdel jest faworytem u buków


@CHAPLN: Gdzie tak napisalem, zacytuj.
@kiecazpieca: Musisz sie nauczyc czytania z zrozumieniem. Argumentem była sprawność fizyczna (bazujac na filmach jozwiaka i boxdela co wyraznie napisalem) a umiejetnosc zrobienia gwiazdy i szpagatu byla odpowiedzia na wykopka ktory napisal ze boxdel nie jest sprawny fizycznie i zapytanie czy wedlug niego Jozwiak to zrobi.

czego nie rozumiesz?