Wpis z mikrobloga

@eloraptak: Krypto ma jedna supermoc: można nawiać w 5 min z całym majątkiem. I to twoja decyzja czy kontrolujesz swój majątek sam i posiadasz ten atrybut, czy oddałeś tę supermoc jakiemuś pośrednikowi i jak to często bywa kończy się to w ten sam sposób:


I na Revolucie nie trzymasz krypto bo nie możesz ich przelać. Są to tylko kontrakty na cenę.
@Corona_Beerus: Mordeczko, wszystko co piszesz to prawda oprócz jednej rzeczy - na Revo nie trzymasz kontraktów tylko fizyczne krypto.

Aktualnie możesz zrobić np. przelew BTC na portfel jak jesteś userem z UK.
@eloraptak: No tak cos tam mieli zmienic. Ale w pl to nie dziala. Anyway trzymajac tam odcinasz sie od tego co dzieje sie w defi chciazby airdropow. No i sam fakt ze wiekszosc ludzi ktorzy maja hajs tylko tam zupelnie nie wiedza jak dziala krypto xd. A jak ktos nie wie, to pozniej latwo podkopac jego decyzje inwestycyjne, wywolac u niego fud i zmusic go do sprzedarzy na dolku xd.
@Corona_Beerus: Funkcje wypłat będą stopniowo wchodzić na resztę krajów.

Ja bym tam nie trzymał, wiem że jest tam pełno noobów i wysokie feesy, ale chciałem jedynie sprostować kwestię kontraktów.

Co do liquidity no to jasne, jakikolwiek padający CEX zabiera ze sobą środki, pjona! :d