Wpis z mikrobloga

Z lajta Barneja można się było dziś dowiedzieć, że:

- w Warszawie są tureccy barberzy, którzy stylizują ludzi na swoje muzułmańskie podobieństwo (koledze "Rybiemu" natłuścili brodę i wyglądał jak kretyn bo tak sami sobie robią)
- ta wojna jest wątpliwa bo nie słychać, żeby była "#!$%@?" i "ciągle im czegoś brakuje (chodzi o uzbrojenie)", jej zadaniem jest wprowadzenie nowego porządku świata
- pojedzie na granicę sprawdzić czy są tam baterie, wojska itp.
- niedługo Ukraińcy zawładną Polską i będziemy u nich pracować bo będą mieli przywileje
- nikt Ukraińca nie wsadzi do więzienia
- widział na stacji dwie Ukrainki bardzo zdziwione, że nikt im nie nalewa benzyny, na co odpowiedział, że "u nas jest wojna, a nie Wersal"
- na rozprawie spytał sędziny czy może nie lubić murzynów, na co usłyszał odpowiedź twierdzącą
- dzwonił do pośredniaka i przyznali mu się, że oferty pracy biorą z OLX
- jest tania benzyna żeby ludzie głosowali na PiS, za to diesel jest drogi no ale "kto ma samochód na benzynę"
- nawet zazdrości Ukraińcom wojny bo nie widzi, żeby ktoś tutaj był smutny i płakał
- Ukraińcy na gwałt wykupują elektronikę ze sklepów
- rozmawiał z jakimś Polakiem, że Turcy robią kebaby z głęboko mrożonego mięsa, które ma nawet 10 lat
- rejestrator jazdy w samochodzie mają cwaniaczki prowokujące sytuacje (tak samo jak rowerzyści z kamerką i gazem)
- w Niemczech jest mandat za posiadanie dodatkowych urządzeń w polu widzenia dlatego nie wolno mieć rejestratorów

#kononowicz #barney #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@WarMlek:

benzyną jeżdżą tylko lenie patentowane i obiboki, co sobie tylko jeżdżą żeby jeździć


Powiedział chłop co ma samochód głównie po to, żeby sobie pojeździć bez celu XD

@lofix:

był w miarę blisko :)


Wiem, ale rozbraja mnie z jakim przekonaniem wszystko mówi, tym razem na podstawie jakiegoś mandatu, który ktoś tam miał dostać w Belgii
  • Odpowiedz
Wiem


@fred_z_zambrowa: ja to trochę ironicznie napisałem.
W Niemczech po prostu mają swoje dziwne prawa dot. wizerunku i prywatności.
Na terenie Niemiec nie działa przez to min. street view.

Teraz trochę się to zmieniło i nawet sądy akceptują nagrania z kamerek jako dowód.

Wystarczyłoby spytać tego bliżyńskiego dzbana jak się ma te pole widzenia kiedy kamerka sobie wisi na szybie za lusterkiem wstecznym :)
  • Odpowiedz
@fred_z_zambrowa:

- na rozprawie spytał sędziny czy może nie lubić murzynów, na co usłyszał odpowiedź twierdzącą


@prawda_w_moskwie:

powiedziec ze to jest fenomen to nic nie powiedziec

o ile do tych jego madrosci sie nie ustosunkuje poza staropolskim XD to gdyby nie on to w uniwersum byłby wybór miedzy dzuma a cholera;

i tak przychodzisz do roboty we wtorek letki i czytasz ze zdrowy chłop pytał się dla sędziny w stołecznym
  • Odpowiedz
@fred_z_zambrowa: on jest teraz oburzony że benzyna obniżona a diesel nie, a w Saabie pod maską ma klekota i dlatego ten ból dupy - tymczasem jeszcze rok-dwa lata temu był twardym benzyniokiem i na oleju to on sobie co najwyżej frytki mógł usmażyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lofix: @Jezus_Choroszcz:

W Niemczech po prostu mają swoje dziwne prawa dot. wizerunku i prywatności.

Nie wolno u helmuta miec kamerki bo prawo o prawie autorskim dziala surowo


Ja wiem bo słyszałem i sprawdziłem, że nie można mieć właśnie przez tę prywatność. To znaczy jakoś tam można, ale tylko jeśli nagrało się zdarzenie, czy coś w tym stylu. W każdym razie chodzi mi głównie o to, że chłopecek coś tam usłyszy
  • Odpowiedz
@fred_z_zambrowa: podejrzewam ze za papiery same w sobie nie dostal chyba ze mial stac segregatory ;p ale moze jechal i grzebal szukajac wz-tki z danymi do miejsca dostawy i wpadlo to w oczy polizaj-om a to tak samo jak z piciem i jedzeniem prowadzac auto.
Ja za picie tj szejk z maka dostalem 20 euro w osobowce. Mowili ze w ciezarowce to min 50 by bylo ze wzgledu na wieksze zagrozenie
  • Odpowiedz