Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #kingdomcomedeliverance
Mam kilka pytań. Jestem obecnie na etapie baletu z księdzem z wątku głównego.

Jak rozwijać walke mieczem ? Wiadomo. Walcząc, ale na obecnym etapie nie ma dużo walk, a jak już do nich dochodzi to nie mam pojęcia co się dzieje bo już nie pamietam (od ostatniej walki minęło sporo czasu). Byłem u trenera i 70 groszy za trening podstawowy zapłaciłem. Ale liczyłem że pomacham troche mieczem a nie dostanę punkty.

Jak ogarnąć jakiś grosz ? Nie chce kraść, chce zrobić od zera do zubożałego rycerza. Zadań pobocznych nie robiłem bo troche strach wychodzić z miasta gdzie od dwóch pachołków dostaje #!$%@?, a szef straży daje mi zadanie rozbicia obozu bandytów gdzie jest ich z 5-6 :D

Jak zdobywać lepszy ekwipunek. Nie ma tragedii, ale jak patrzyłem na ceny u miecznika i płatnerza i na stan sakiewki to trochę bieda:P

Macie też jakieś porady dla świeżaka ?
  • 4
@Siemien: na początek to zacznij grać buzdyganem bo miecz w tej grze to katorga

chłopów z tych obozów możesz wybijać pojedynczo i z czego pamiętam (jeśli gadam głupoty proszę poprawić) masz tam wybić ich głównego chłopa czyli ulungów patrolujących obijasz albo wybijasz pojedynczo (obijając mocno łukiem) i zakradasz się go wyeliminować na farcie od tyłu (bo oczywiście może cię skontrować i wtedy wpisywanie gry) a jak się uda to reszta ucieka
@Siemien: kruczy dziób ziom. To jest odpowiedź na wszystkie twoje zmartwienia. Ja znalazłem w skrzyni w lesie jak się szwędałem bez celu. Ale możesz wrócić do swojej wioski i ograbić zwłoki ze sprzętu i go sprzedać.
A no i jak dasz radę się podkraść w nocy to możesz zatruć bandytom kocioł z jedzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)