Wpis z mikrobloga

#coolstory #testocontent

Siedzę sobie dzisiaj z kumplem w jednej z knajp, robimy mase jedząc steki z frytasami, siedzimy twarzami do okna wychodzącego na parking, ubrani na sportowo bo wracamy z siłki. Nagle między moją audi a8 a bmw z4 kumpla parkuje jakiś stary ford, wychodzi z niego nasz dobry znajomy z którego zawsze mamy mega beke bo skończył już 3 kierunki studiów na uniwersytecie, ubrany w lekko za duży garniak jak na poczciwego plebsa przystało. Włazi do knajpy i z uwagi, że jesteśmy znajomymi, przysiada się do nas i zaczyna p-------ć, że teraz dostał zajebistą robote gdzieś w jakiejś mikro firmie za 1700 na rękę i że zaczął studiować w jakiejś wyższej szkole humoru i eutanazji czwarte studia. My sie nie odzywamy tylko jemy a on ciągle n--------a, że się spełnia, że ma niezły hajs i..... że pracodawcy (bo dużo składa CV) cenią go za jego WYKSZTAŁCENIE.

Nagle kumpel z racji że już go sytuacja zaczynała w------ć, wstaje i mówi: "gdybyś miał k---a wykształcenie, to siedziałbyś tutaj z nami, w--------ł stejka a po skończonym posiłku wsiadł do swojego nowego zajebistego auta, jechał do swojego zajebistego domu, wyruchał zajebistą żonę, walnął byś setkę zajebistej dobrej w----y - nie jacka danielsa - i powiedział byś do niej - kochanie właśnie zabukowałem nam bilety na malediwy, pakuj się samolot mamy rano. Przestań p-------ć i albo weź się za robote albo spal wszystkie swoje dyplomy i idź na politechnike".

Wstaliśmy i wyszliśmy. https://www.youtube.com/watch?v=1GBtWGPlv8A
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gadu-gadu: I pomyśleć, że jakby pojechał do Niemiec skręcać rurki po zlewami folksdojczów to miałby 2x większą pensję. śmieszne to trochę jak się spojrzy z boku.
  • Odpowiedz
@gadu-gadu: Stosunki międzynarodowe - studnia bez dna dla niwniaków, którzy nie pomyślą przed podjęciem życiowej decyzji. Serio no ja rozumiem nawet wszystkie humanistyczne kierunki, bo ktoś czuje powołanie, ale to...
  • Odpowiedz