Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Cosipi:
12 czy 13 lat temu byłem na festiwalu Masters of Rock w Czechach. Było tak zajebiście gorąco, że 90% lasek chodziło w samych stanikach, a większość facetów w samych gaciach. Więc jak widać wszystko zależy od okoliczności ;)
  • Odpowiedz
@Cosipi: to wyobrazcie ja sobie bez stanika.. jak go zdejmuje to te wielke dojce obwisaja i sa brzydkie. Strasznie mi sie nie podobaja duze cycki. Jak u starej lub grubej baby. Rozmiar B i C górą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cosipi: Wybierz sie do cywilizacji. Ja np w kazde lato Jestem kilka dni w Genewie, Annecy orwz Antibes i laska nago badz mezczyzna nikogo nie zaskakuje Bo jedt to normalnosc. To jest cos zupelnie normalnego kolezko
  • Odpowiedz
@toma27: ale chodzą nago w wyznaczonych do tego miejscach gdzie jest to akceptowalne czy chodzą nago na festiwalach muzycznych? Bo ten ekshibicjonizm jest ok w miejscach do tego wyznaczonych w stylu plaża ale jak na plac zabaw przyjdziesz w samych bokserkach czy bikini to już trochę gorzej nie?XD
  • Odpowiedz
@Wygnany_mad42: Glastonbury, Tommorowland czy Kazdy inny wiekszy festiwal. Laska bez stanika ew w staniku Niee jest ok? A faceci na kazdym kroku bez koszulek? Stary. Troche luzu. Serio x godzin podsczas festiwalu w t shircie nie do konca kazdemu musi pasowac i Kazdy powinien czuc sie swobodnie czy to bez koszulki, stanika czy tesie
  • Odpowiedz
@Cosipi: byłem na tym fesiwalu i powiem, że były z 3 babki co miały wycięcie w spodniach żeby im dupy było widać. Ale nie wiem czy to były zwykłe uczestniczki czy jakieś np. od tańczenia na scenie xD
  • Odpowiedz