Wpis z mikrobloga

Mireczki, myślicie że dobrze zrobiłem, czy #!$%@??

Złożyłem wypowiedzenie w aktualnej pracy. Męczyła mnie psychicznie. Pracowałem stacjonarnie w biurze, ale praca była powiązana ze zdalnym (telefonicznym) kontaktem z klientem w sektorze budowlanym (instalacje elektryczne). Jak chciałem to pracowałem, jak nie to nie, przejrzałem już chyba cały internet i ta nuda, brak motywacji i perspektyw na rozwój był chyba największą wadą. Zarobki w porządku, w zależności od miesiąca od 4500 do nawet 7000 netto na UOP.

Zmieniam zupełnie branżę i idę w mityczne IT. Miałbym być docelowo Project Managerem w firmie, która wdraża systemy Comarch (erp) dla firm. Pewnie trochę wody upłynie w Odrze zanim mnie wyszkolą do tego stanowiska, ale Pani co mnie rekrutowała stwierdziła, że wolą wyszkolić kogoś od podstaw obiecującego, bo i tak jest ujnia na rynku pracy. 3 pierwsze miesiące 4800 netto (UOP), potem 5500.

Potraktowałem to jako szansę na zahaczenie się w #it Co myślicie o pracy jako PM, można zarobić jako doświadczona osoba? Zaplusuje to za 2-3 lata? #korpo #pracait
  • 10
Zawsze zmiany są stresujące,cos nowego zobaczysz czy Ci się spodoba. Będzie dobrze, a jak to nie będzie to, to zawsze można zmienić na coś innego w ramach tej samej firmy, ale w ogóle zmienić firme
@htmerky: i tak i nie - mam doświadczenie w prowadzeniu niewielkiego zespołu doradców, miałem kontakt z wymagającymi klientami itp. Nie było to doświadczenie typu infolinia na Orange, bez urazy dla osób z branży ;p