Wpis z mikrobloga

@Soczi: wincyj światełek!
Dlaczego chłodzenie procka nie ma argb? Pamięci - to samo (chociaż ich tu nie widać). Wydmuch z obudowy - to samo, wentylator nie świeci. W zasadzie zasilacz też mógłby mieć mrugać :-)
@husky83: przecież na zdjęciu nie widać zasilacza. Pamięci z rgb za drogie. Wystarczy mi rgb na 3 wentylatorach u góry i podświetlenie obudowy. Niedługo wjeżdża Z790 tomahawk więc z mobo też rgb wypadnie.
@ShoCku: no zestaw 24 pin + pcie chyba najlepsza opcja, bo od proca mało co widać. Latem 24 pin będę domawiać :)
@girabaldi: a żeby ładnie wyglądało, a nie jakieś wiszące przewodziki. To samo z położeniem kabli w obudowie, starałem się by jak najmniej było ich widać. Przy biurku (stole) też mam schowaną listwę tak, że nie widać żadnego kabla zasilającego. Kable poprowadzone z tyłu tak, że nic nie wisi.
@Soczi: tak sobie żartuje, jak składałem kompa z "nowej ery" z rgb na radiatorach itd to tak na początku chwilę popatrzyłem ale fajnie swieci i potem zamknąłem obudowę i komp pod biurko i tyle sie napatrzyłem na to. Jedynie irytuje bo teraz dziecko mi sie wdrapuje pod biurko i kompa atakuje bo światełka świecą w środku :D
a żeby ładnie wyglądało, a nie jakieś wiszące przewodziki. To samo z położeniem kabli w obudowie, starałem się by jak najmniej było ich widać


@Soczi: Protip: obudowa bez szkła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nandrolone: przeglądałem i myślałam o zakupie gotowych kabli, ale customy jednak wygrały.
1. Jakościowo jednak trochę im brakuje do customów.
2. Często wyglądają jak kupa, są krzywe i nierówne podstępny pomiędzy przewodami.
3. W zasadzie dobierasz kolory jak chcesz, tak by pasowały do reszty kompa.
4. Jedyny plus to cena, ja prawie dałem tyle za jedną przedłużkę, ale sporo cenę podbiły mi aluminiowe klamry - pewnie jakieś 30%.