Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy: dlatego tylko apka i start/stop. Zanim zacząłem korzystać z apek parkowałem tylko na parkingach na bilecik. Koncept kupowania przedpłaconego biletu w parkomacie był dla mnie zawsze absurdalny.
  • Odpowiedz
przecież to ktoś musiał po złości stać i czekać aż się skończy bo widział jak sprawdzał xD


@Tortcebulowy: a może akurat trafił na tę godzinę xD argumentacja jak "no ale czemu muszę kupić bilet, przecież jadę tylko jeden przystanek"
  • Odpowiedz
Czy wy jesteście normalni w tym Poznaniu? 3 minuty spóźniłem się z przedłużeniem parkingu i w czasie tych 3 minut dostałem mandat


@Tortcebulowy: to sa jeszcze lamusy, ktore przedluzaja parkingi manualnie?:D Klikasz kiedy parkujesz i odklikujesz sie w apce kiedy wyjezdzasz, taniej i wygodniej
  • Odpowiedz
@bin-bash: no np. ci co placą gotówką. Lepiej, taniej, bezpieczniej.


@AshtarPL: taniej na pewno nie, bo w biletomacie nie mozesz specyfikowac minut, np. nie mozna kupic bileciku na 65minut tylko kupujesz albo na 1.5h albo 2h
  • Odpowiedz
@bin-bash: możesz, przecież czas jest zależny od tego jaki nominał wrzucasz. A taniej bo płacąc 3.5 jest 3.5. płacąc kartą bank i operator zabierają prowizję.
Oczywiście pozostaje także transport etc. No ale ktoś te urządzenia i tak serwisuje i sprawdza, a gotowką już nie płaci tyle osób żeby codziennie opróżniać.
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: masz racje i wykopki są #!$%@?. Kupiłeś bilet i można zapomnieć do której dokładnie godziny go miałeś. We Wrocławiu czekali 15 minut by być fair. Dowalanie mandatu za 3 minuty długofalowo buduje postawy aspołeczne.
  • Odpowiedz