Wpis z mikrobloga

Cozy Glow teoria

Jak wiecie Cozy to najdziwniejsza antagoniska mlp. Dziecko które jest złez nie wiemy nic o rodzicach, nienawidzi kucyków jak fagot studiów i idzie do tartaru (!?) Bez sądu co nikogo nie dziwi. Dlatego mam teorie że to jest dorosła osoba.
- jako jedyna jest dzieckiem w szkole Twilght ( CMC jak chcialy isc tam sie uczyc to kazala im isc do szkoly)
- odpowiada za zbrodnie jak dorosła osoba ( wiem ze nie ma praw kucyka w equestri i niewolnictwo też jest dopuszczalne, ale bez przesady)
- wszyscy ją traktują poważnie ( nikt nie śmieje sie ze jest dzieckiem gdy zostaje wice-dyrektorem, a antagonisci nie lekceważą jej)
- opracowała skomplikowany plan i trudną teorie uzyskanania potegi z przyjazni, co niebywałym osiągnięciem
- nigdy nie słyszymy o jej rodzicach

Nie wiem czy taka teoria już istnieje, ale mimo wszytsko uważam że dziecęcy antagonista to dziwny pomysł
#mylittlepony #mlp #kucyki
P.....l - Cozy Glow teoria

Jak wiecie Cozy to najdziwniejsza antagoniska mlp. Dzie...

źródło: comment_16732454795D91btRf9yWbMMiASSUdqB.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
( CMC jak chcialy isc tam sie uczyc to kazala im isc do szkoly)


@Prychol: No nie dokładnie. Powiedziała im że już umieją wszystko o przyjaźni i bardziej im się przyda zwykła szkoła.

Gdzieś widziałem opracowanie na temat jej socjopatycznych zachowań, z których wynika, że raczej jest nastolatką albo młodym dorosłym niż dzieckiem.

Zresztą CMC też już nie można określić jako dzieci, w końcu mają znaczki!
  • Odpowiedz
@Prychol: Pamiętam te dyskusje w fandomie na jej temat, szczególnie to tym jak była karana (oba razy). Przyznam, że idea jej jako dorosłej osoby z jakąś chorobą zaburzającą rozwój fizyczny jest ciekawa, ale o ile pamiętam, były momenty, kiedy ona wyraźnie działała jako dziecko.
  • Odpowiedz
@lionbest:

Zresztą CMC też już nie można określić jako dzieci, w końcu mają znaczki!


Jak połowa dzieci w tej szkole. Diamont Tiara, Silver Spoon, Twist, Snips, Snails chociażby od początku jak są wprowadzone.

Za cholery nie mogę wygenerować Cozy Glow poprzez model Anything pony.


Co to za model? Mówisz o pony diffusion?
  • Odpowiedz
@Prychol: Nie wiem ale Cozy Glow jest inspirowana postacią z serialu Batman The Animated Series zwaną Mary Dahl aka Baby-Doll, która jest dorosłą osobą w ciele dziecka (dokładniej cierpi na "systemową hipoplazję"; hipoplazja to prawdziwy rodzaj schorzenia, ale nie dotyczy całego ciała tylko wybranego organu).
  • Odpowiedz
@lionbest: OK, nie mogę tego znaleźć. Ja używam pony diffusion v2 (https://huggingface.co/AstraliteHeart/pony-diffusion-v2). Dopiero w sumie zaczynam. Też mi nie działa prompt cozy glow. Nie wiem jak działa ten enkoder tekstu i czy np. działają tagi z derpibooru czy coś, nie mogłem za dużo znaleźć. Wydaje mi się, że on te słowa interptetuje nie jako nazwę postaci, tylko jako 2 słowa i widać, że np. jest trochę świecenia w tych
blargotron - @lionbest: OK, nie mogę tego znaleźć. Ja używam pony diffusion v2 (https...

źródło: comment_1673367737VVRXxvrwnocOOhRQyhJyA6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lionbest: Pony diffusion potrafi lepiej tylko to tak z tyłka. Wiadomo, dobry prompt to podstawa, no i inne kwestie. Ogólnie uczę się na razie, ale na derpy jest sporo dobrych rzeczy z tego. Ale dzięki, zobaczę to co wrzuciłeś. Muszę tylko kompa nowego złożyć, bo mam 1060...
  • Odpowiedz
@Prychol: Wow, widziałem kilka takich przypadków, ale ten jest niesamowity.

Z góry przepraszam za rozkręcenie wątku o AI, chętnie założę nowy wątek.
@blargotron: Ja na M1 generowałem to wolno jak cholibka 30s minimum, zanim coś wypluje. Coś ładniejszego to 5 minut trzeba czekać.
  • Odpowiedz