Wpis z mikrobloga

@Andczej: Alba też mógłby się ogarnąć, bo się zawsze pruje do każdego i potem zdziwiony, że kartki wpadły. Nie mogę się doczekać aż on i Busquets opuszczą ten klub.
bo się zawsze pruje do każdego i potem zdziwiony, że kartki wpadły.


@sk131: akurat w przypadku drugiej żółtej szedł z normalnie lekko uniesionymi rękami i nie mówił nic złego ani nie negował decyzji sędziego, 99% sędziów w takim czymś podziewałaby aby sie zamknął i tyle

@Andczej: Zgadza się, ale ja akurat popieram dawanie kartek za coś takiego, ile można oglądać jak cała drużyna oblega sędziego.. Chociaż Lahoza #!$%@?ć prądem, bo on sam doprowadził do tej sytuacji swoimi decyzjami, jak zwykle.

Natomiast Alba co mecz zachowuje się jak pajac, jak nie przesada z protestami u sędziego, to symulka. Jak nie symulka, to jakaś żałośna pyskówka do 20 cm wyższego piłkarza, który by go poskładał jednym ruchem ręki
ale ja akurat popieram dawanie kartek za coś takiego


@sk131: to źle, bo popierasz patologie, sędzia jest także od tego aby z nim rozmawiać

ile można oglądać jak cała drużyna oblega sędziego..


takie coś tak, ale nie spokojny spacer w kierunku sędziego, bez darcia mordy, bez machania łapami

Chociaż Lahoza #!$%@?ć prądem, bo on sam doprowadził do tej sytuacji swoimi decyzjami, jak zwykle.


tu się zgadzam, on wypacza wynik meczu swoimi
@Andczej: No w sumie może i racja, bo w tym przypadku piłkarze Barcy nie doskakiwali tak energicznie do sędziego (musiałbym zobaczyć powtórki, bo już nie pamiętam dokładnie, w końcu tyle się działo w tym meczu...). Natomiast chciałbym, żeby piłkarze zamiast atakowania sędziego po prostu akceptowali decyzje i grali dalej, jak w innych sportach i coś takiego mogłyby wymusić tylko kary dla zawodników. Z drugiej strony jednak ilość błędów popełniana przez sędziów