Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: Pani Karolina woli jak przybywa tatuaży na ciele niż kilka dodatkowych misek w domu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy gąbki do mycia łazienki też używa do mycia kuchni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Serio ludzie rzygają do miski w której robią później sałatkę? Nie mają wiaderek od mopa czy są aż tak głupi?


@kulass: ale wiaderko od mopa jest idealne na sałatkę ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bdg-bro

Pani Karolina woli jak przybywa tatuaży na ciele niż kilka dodatkowych misek w domu( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pani Karolina to chyba musi się w Popku kochać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@ziemba1: miska to miska, może służyć do rzygania, mycia ziemniaków albo i na sałatkę jak ktoś tyle potrzebuje, kwestia jej umycia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ziemba1: Jeśli ktoś by ją dobrze umył, zdezynfekował i miałbym jakiś powód żeby to zrobić to tak. Ja akurat psów ani żadnych innych zwierząt za bardzo nie lubię, ale są ludzie którzy próbują żreć psie jedzenie, a na pewno dużo ludzi pozwala psom ich lizać po mordzie, także nie wiem w sumie co złego może być w takiej misce, dla miłośników zwierząt to pewnie wszystko jedno.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@vrim

W sumie nic dziwnego, skoro tej pani brudnopis ze skórą się myli.


Pewnie narobiła sobie tych tatuaży żeby móc oskarżać innych że sa nie tolerancyjni bo zwracają na to uwagę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dużo ludzi pozwala psom ich lizać po mordzie


@msichal: wiem że są różni ludzie ale dla mnie to jest sto razy bardziej obrzydliwe od sałatki ze wspomnianej miski
  • Odpowiedz
@Serniczek_Szatana: przecież ona eksponuje swoje tatuaże na wielu zdjęciach, więc chyba można to skomentować? Też sobie przydzieliłeś prawo do komentowania tego co ja komentuję.
@Bulczan: latają też memy z gąbkami, papieżem, kotami i wiele innych. Zdecydowana większość komentarzy to są żarty z suchego żartu Pani redaktor, więc co tu jest hipokryzją?
  • Odpowiedz