Wpis z mikrobloga

@bdg-bro

Pani Karolina woli jak przybywa tatuaży na ciele niż kilka dodatkowych misek w domu( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pani Karolina to chyba musi się w Popku kochać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ziemba1: Jeśli ktoś by ją dobrze umył, zdezynfekował i miałbym jakiś powód żeby to zrobić to tak. Ja akurat psów ani żadnych innych zwierząt za bardzo nie lubię, ale są ludzie którzy próbują żreć psie jedzenie, a na pewno dużo ludzi pozwala psom ich lizać po mordzie, także nie wiem w sumie co złego może być w takiej misce, dla miłośników zwierząt to pewnie wszystko jedno.
@vrim

W sumie nic dziwnego, skoro tej pani brudnopis ze skórą się myli.


Pewnie narobiła sobie tych tatuaży żeby móc oskarżać innych że sa nie tolerancyjni bo zwracają na to uwagę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dużo ludzi pozwala psom ich lizać po mordzie


@msichal: wiem że są różni ludzie ale dla mnie to jest sto razy bardziej obrzydliwe od sałatki ze wspomnianej miski
@Serniczek_Szatana: przecież ona eksponuje swoje tatuaże na wielu zdjęciach, więc chyba można to skomentować? Też sobie przydzieliłeś prawo do komentowania tego co ja komentuję.
@Bulczan: latają też memy z gąbkami, papieżem, kotami i wiele innych. Zdecydowana większość komentarzy to są żarty z suchego żartu Pani redaktor, więc co tu jest hipokryzją?