Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Van-der-Ledre: To wyobraź sobie, ze u mnie w rodzinie niewinny człowiek został poturbowany przez #!$%@? któremu w biały dzień zachciało się #!$%@? ponad 150 po mieście. Niefortunnie wypadł z drogi i wbił się w auto którym jechał mój Tata zgodnie z przepisami po swoim pasie…. Ze zjebem julek nie było, ale Tata do tej pory bez żadnego odszkodowania, bez pracy i bez zdrowia…z ciągłym bólem i cierpieniem. Zjeb wyszedł oczywiście z
@Van-der-Ledre: W Poznaniu był wypadek, że jakiś chyba 16 latek podpierdzielił rodzicom auto i o 3 w nocy chyba przy 250km/h się wpakował w stojące na pasie rozbiegowym auto. Dwa trupy na miejscu, co nie jest żadnym zaskoczeniem przy tej prędkości.
@Van-der-Ledre: Dramat dla całej rodziny. Stary mówię Ci, do tej pory nie potrafię sobie z tym poradzić. Cud, ze Tata żyje. Wiem jak czuje się bezradny. Byłem przy nim gdy był przykuty do łóżka, gdy trzeba mu było pomoc usiąść albo zrobić herbaty… mam nadzieje, ze zjeb jeszcze dostanie za swoje. Życzę mu pracy przy ofiarach wypadków, żeby zobaczył jak to wyglada od strony rodziny która przez jego bezmyślność i brawurę
@Van-der-Ledre: Ale nadzieja na to, ze Tata wróci do zdrowia wciąż jest. Może to nie po Bożemu , ale mam nadzieje, ze również sprawca poniesie konsekwencje swego czynu, nie tylko te finansowe…#!$%@? mać. Mam takie same przemyślenia jak i Ty na temat jazdy samochodem, zwłaszcza dlatego, ze wiem czym się kończy zdarzenie o którym piszesz. Cierpią niewinni ludzie… nie miałbym nic przeciwko, żeby #!$%@? się na latarnii, a nie na samochodzie