Wpis z mikrobloga

@Manfakk: Oglądam na bieżąco, ale przyznam, że nie ma większej przyjemności niż dorwanie dobrego tytułu sprzed lat i połknięcie go w całości. Stary mangozjeb ma tolerkę i pojedynczy odcinek kopa nie daje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Manfakk: oglądam co tydzień, gdzieś koło 7 odcinka nie chce mi się oglądać i przerywam i mi się przypomina po paru miesiącach i wtedy się zastanawiam czy warto kończyć czy nie xD

a jak dobre anime, wciągające to regularnie co tydzień ale strach zaczynać sezonowych serii bo nie chcę zapełniać listy dropami albo tymi obejrzanymi 7/12 co dokańczam na siłę
@Manfakk: Na bieżąco, niestety czasy w stylu "Hiehie dzisiaj pójdzie kolejne 10 odcinków" czy coś dawno za mną, brak zapału, no i kompletnie nie nadaję się do binge watchingu, więc jak zacznę np. jakiś serial na Netflixie gdzie mi dropną wszystko jednocześnie to oglądam miesiącami
@Daleth2202: Tak bardzo ja xDD

@Manfakk: Generalnie jak wiem, że seria to będzie siekacz, to czekam do końca na wszystkie odcinki i połykam na raz. Czasami jednak zdarzy się, że staram oglądać się na bieżąco, ale niestety często kończy się tak jak pisał Daleth czyli gdzieś przy 5-6 odcinku przestaje oglądać i zapominam o tym. (chociażby Chainsawman tak skończył z tego sezonu, SkyxFamily z tamtego i wymieniać mógłbym dłuuugo)