Wpis z mikrobloga

@wyttrwal: podobno 5 dolarów, ale nie wiem na pewno - jak przechodziłem przez park w Bucaramanga koło 21 to mnie nagabywali bym wziął jakieś chlystki z 16 lat, ale z mojej strony zero zainteresowania. Na pewno dostać go łatwo i od ręki, bo mój hotel w regulaminie chyba z 5 razy zaznaczył że nie życzy sobie narkotyków i ludzi pod ich wpływem
@Fan_Morawieckiego Tak, około 5$, ale uwazaj jak będą nagabywać na testa za darmo, bo potem każą placic grube $. W ogole w Kolumbii jest drożyzna jeśli chodzi o markety, kawę na wynos, czy lody. Aż dziwne to biorąc pod uwagę srednia pensje

A i jeszcze jedno. Ebać Cartagene!
@3k1m: nie muszę uważać - nie chcę mieć nic wspólnego z kokainą. Ogółem hotele są różnie - koniec końców mam 5 gwiazdek w centrum Medellin za 300zl noc, więc całkiem spoko, ale leciałem na chyba 50% zniżce z bookingu. Tak to ceny hotelów wyższe niż w Polsce.
Markety trochę taniej niż w Polsce, reszta faktycznie podobna. Nie wiem skąd mają na hajs, bo jak byłem w Bucaramandze nocą to chyba że
@Fan_Morawieckiego
Hotele wydawały mi się sporo tansze. A hostele to już w ogóle. Pewnie turystyka napędza te ceny, a lokalsi którzy tam chodza to wydają po prostu dużo kasy. Co do cartageny to też najbardziej czekałem na nią i jest piękna. Możesz zobaczyć sobie hotel dubai de indias. Nie jakiś super mimo chyva 5*, ale jak wezmiesz pokój na najwyższym z widokiem na morze to jest wielkie wow! Jedyne co jest bardzo
@Fan_Morawieckiego

Ja lecę z Madrytu za jakieś 2,3k, w drugą stronę dorwałem już taniej, ale trzeba jeszcze do tej Hiszpanii dolecieć.

Pewnie zamknę się w ok. 5k/os włącznie z powrotnymi. Pytanie czy będę latał na miejscu, tego jeszcze nie wiem.