Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nauczył się ktoś języka obcego na zajęciach finansowanych przez pracodawcę czy szkoda na to czasu? Moje korpo ciśnie nas na naukę niemieckiego. Mieliśmy wybór - albo płacą nam za całość lecz są to zajęcia grupowe albo załatwiamy sobie indywidualnie i firma zwraca nam 9 stówek po ukończeniu kursu. Jestem po pierwszym semestrze nauki niemieckiego. Wybrałem opcję zajęć grupowych, ale w sumie za wiele się nie nauczyłem. Ludzie nie szanują tego, że mają coś za darmo i pojawiają się na zajęciach w kratkę, a potem taki najsłabszy osobnik spowalnia całą grupę w postępach. Dlatego myślałem o kursie indywidualnym (najlepiej stacjonarnym a nie online), ale w sumie to nie wiem czy gra jest warta świeczki. Nie mam pojęcia czy da mi to coś więcej niż moja obecna wiedza z liceum + to co umiem dzięki Duolingo.
#korposwiat #naukajezykow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63badb2bbab6bef5c0904207
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nauczył się ktoś języka obcego na z...

źródło: comment_1673194085x0GvMByOZYs4C3K8HksMhv.jpg

Pobierz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Gra jest warta świeczki jak rzeczywiście tego języka masz zamiar używać w życiu i zawodzie. Jak za chwilę zmienisz korpo i porzucisz naukę języka to bez sensu. Już pewnie wiesz, że nikogo nie obchodzi jak masz A2/B1. Potrafisz się w języku porozumiewać i pisać albo nie ;)